poznávací výpravy pro SUV 4x4 expedice pro offroad vozy poznávací výpravy se zapůjčenými vozy offroad průvodce
"Off Road Guide je Váš průvodce do míst, kam byste se sami nevydali, přestože toužíte taková místa poznat. Vy a parta lidí, kterou spojuje stejný zájem, tedy netradiční poznávání cizích zemí v terénním voze, pod vedením zkušeného průvodce, to je team, který zvládne všechny překážky!"

PANAMERICANA

Facebook

Expedice na míru Transylvánie Winter Tour Saudská Arábie - DAKAR Kanada - Revelstoke Winter Tour Kostarika Gruzie Panamericana Austrálie Namibie - Botswana Ostatní destinace

PŘIHLÁŠKA

KLUBOVÉ SLEVY

Půjčte si mě!

Mám zájem o pravidelné
zasílání aktualit e-mailem
Jméno a příjmení
E-mailová adresa
Telefon
Dotaz
Prosím opište kód
  
 
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
 
Vaše e-mailová adresa bude sloužit výhradně k zasílání výše uvedených zpráv. Pokud se budete chtít odhlásit z odběru zpráv, pošlete prázdný mail na adresu jirka.ch@offroadguide.eu a do předmětu napište "ODHLASENI".
 

Právě jsme spustili web www.namibia-experience.com v novém kabátě !!!! Stojí za to, kouknout se alespoň na fotogalerii...

Osobnosti na našich výpravách

Jimmy´s Food

 

Je tu nový projekt

Velká cesta po AMERICE

PanAmericana on road-off road trip 2022-2027

 
Od Aljašky směr jih a to cestou necestou až do Patagonie, tedy průjezd Kanada, Severní a Jižní Amerika, vždy každoročně po třech týdnech na jaře a na podzim. S tím, že trip je v plánu na pět až šest let. Začínat budeme červnu, vyjedeme z USA směr Aljaška, ještě je volné místo pro dvě posádky.

Itinerář naší cesty

Začátek v červnu 2022 severozápad USA Portland, odtud vyrazíme směr Aljaška do Anchorage. Druhá trasa povede v srpen/září 2022 po Aljašce s leteckou návštěvou NP Katmai. Další rok 2023 se pojede přes Britskou Kolumbii a Kanadu a v druhé polovině roku americký severozápad - státy Washington, Oregon, Idaho. Následně v roce 2024 - státy Kalifornie, Nevada, Utah, Colorado. Dále Arizona, New Mexico, v druhé polovině roku Texas, Mexiko. Z Mexika dle aktuální politické situace přesun pravděpodobně lodí do Jižní Ameriky, kde postupně projedeme Peru, Bolívii, možná Paraguay, Chile a Argentinu až do Patagonie, kde budeme v roce 2027 (možná 2028) končit.

 
Kdo by jste měl zájem o bližší info, tak piště na jirka.ch@offroadguide.eu nebo volejte na 602 299 299.

 
  PŘIHLÁŠKA  

 

© 2024 Off Road Guide s.r.o., Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů
Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru.