poznávací výpravy pro SUV 4x4 expedice pro offroad vozy poznávací výpravy se zapůjčenými vozy offroad průvodce
"Off Road Guide je Váš průvodce do míst, kam byste se sami nevydali, přestože toužíte taková místa poznat. Vy a parta lidí, kterou spojuje stejný zájem, tedy netradiční poznávání cizích zemí v terénním voze, pod vedením zkušeného průvodce, to je team, který zvládne všechny překážky!"

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Facebook

Expedice na míru Transylvánie Winter Tour Saudská Arábie - DAKAR Kanada - Revelstoke Winter Tour Kostarika Gruzie Panamericana Austrálie Namibie - Botswana Ostatní destinace

KLUBOVÉ SLEVY

Půjčte si mě!

Mám zájem o pravidelné
zasílání aktualit e-mailem
Jméno a příjmení
E-mailová adresa
Telefon
Dotaz
Prosím opište kód
  
 
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
 
Vaše e-mailová adresa bude sloužit výhradně k zasílání výše uvedených zpráv. Pokud se budete chtít odhlásit z odběru zpráv, pošlete prázdný mail na adresu jirka.ch@offroadguide.eu a do předmětu napište "ODHLASENI".
 

Právě jsme spustili web www.namibia-experience.com v novém kabátě !!!! Stojí za to, kouknout se alespoň na fotogalerii...

Osobnosti na našich výpravách

Jimmy´s Food

 

Základní informace

My zajistíme průvodce, itinerář i organizaci celé výpravy. Vy si můžete vybrat jednu z destinací, kam už výpravy a expedice pořádáme, případně si zvolit destinaci zcela novou - dle Vašich představ (viz expedice na míru).
Jet můžete s vlastním terénním vozem nebo si u nás zapůjčit JEEP, na výpravy pro SSV buggy máme k dispozici stroje Gladiator Z8. U výprav s leteckou přepravou zajistíme zapůjčení vozů 4x4 nebo jiných strojů na místě.

Doposud byl v nabídce jen kalendář expedic do vybraných lokalit s předem stanoveným termínem. Nyní máte další možnosti, sami si vybrat jednu z destinací (viz destinace), kde už se expedice realizovaly a přizpůsobit si termín vlastním požadavkům, případě požadavkům party, kterou dáte sami dohromady.

Nebo si prostě zvolíte vysněné místo novou destinaci (viz expedice na míru) a my připravíme v případě, že to bude do dané lokality možné expedici na míru.

Jet můžete vlastním terénním vozem/SUV, případně ATV, SSV nebo pro Vás máme připraveny k zapůjčení nové teréňáky JEEP RUBICON v kompletní expediční výbavě i nové SSV buggy 4x4 Galdiator Z8, na zimu pak sněžné skútry Yamaha. Samozřejmě, že u destinací, kam se přepravujeme letecky, zajistíme zapůjčení terénních vozů na místě.

V případě, že jste pouze jedna posádka, není problém se přidat ke skupině, která se dává dohromady pro vybranou destinaci na jeden termín, který bude předem stanoven.

 

Co Vás taková expedice - výprava bude stát...

To si spočítáte velice jednoduše, u každé výpravy - expedice, je uveden účastnický poplatek za posádku (u leteckých výprav se zapůjčenými vozy za osobu), ten je rozpočítaný při účasti 6 platících posádek. Když je přihlášen nedostatečný počet posádek, cena poplatku se po souhlasu všech účastníků buď zvýši rovným dílem nebo se výprava-expedice zruší v termínu uzávěrky přihlášek a poplatek v plné výši se vrátí všem účastníkům.

Termín uzávěrky přihlášek je u výprav-expedic s vlastním vozem vždy 30 dnů před konáním a u výprav - expedic s leteckou přepravou se zapůjčením vozu 60 dnů před konáním. Přihlášení platí v případě zrušení účasti na výpravě storno poplatky viz. přihláška.

K účastnickému poplatku, který zahrnuje offroad-průvodce, itinerář a organizaci výpravy-expedice, je nutné připočítat samotné náklady na cestu, které obsahují (náklady jednotlivé posádky na PHM, stravu, poplatky za kempy a ubytování, vstupy, atd. případně letenky a půjčení vozu v dané zemi) a jsou vždy vyčíslenu u příslušné destinace.

Tedy každá výprava-expedice Vás bude stát účastnický poplatek + náklady na cestu.

K tomu je třeba připočítat v případě, že nepojedete vlastním vozem pronájem vozu viz půjčovna.

 

Říkáte si - to by bylo něco, ale můžu vlastně jet úplně bez zkušeností s jízdou v terénu ?

Můžete, ale v případě, že nemáte žádné zkušenosti, je třeba na to upozornit (součást přihlášky). Po základním zaškolení, budete zařazeni do čela skupiny, aby Vám mohl průvodce poradit a sledovat jak si vedete. I lidé, kteří mají řadu let terénní vůz často nemají zkušenosti s jízdou v terénu. Všechno je jednou poprvé a tak i Ti, kdo mají zkušenosti s jízdou v terénu najedno stojí před písečným dunovým polem, před kamenitou pouští, strženou cestou, brodem řeky a i pro ně je to poprvé. A právě od toho je tam off road průvodce, aby vysvětlil, jak se pohybovat s vozem a najel jako první stopu. V případě, že si nebudete jisti, projede obtížný úsek průvodce za Vás.

 
Informace a vaše otázky vám rádi zodpovíme na tel.: +420 602 299 299.

 

© 2024 Off Road Guide s.r.o., Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů
Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru.