poznávací výpravy pro SUV 4x4 expedice pro offroad vozy poznávací výpravy se zapůjčenými vozy offroad průvodce
"Off Road Guide je Váš průvodce do míst, kam byste se sami nevydali, přestože toužíte taková místa poznat. Vy a parta lidí, kterou spojuje stejný zájem, tedy netradiční poznávání cizích zemí v terénním voze, pod vedením zkušeného průvodce, to je team, který zvládne všechny překážky!"

NOVÝ ZÉLAND

Facebook

Expedice na míru Transylvánie Winter Tour Saudská Arábie - DAKAR Kanada - Revelstoke Winter Tour Kostarika Gruzie Panamericana Austrálie Namibie - Botswana Ostatní destinace

PŘIHLÁŠKA

KLUBOVÉ SLEVY

Půjčte si mě!

Mám zájem o pravidelné
zasílání aktualit e-mailem
Jméno a příjmení
E-mailová adresa
Telefon
Dotaz
Prosím opište kód
  
 
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
 
Vaše e-mailová adresa bude sloužit výhradně k zasílání výše uvedených zpráv. Pokud se budete chtít odhlásit z odběru zpráv, pošlete prázdný mail na adresu jirka.ch@offroadguide.eu a do předmětu napište "ODHLASENI".
 

Právě jsme spustili web www.namibia-experience.com v novém kabátě !!!! Stojí za to, kouknout se alespoň na fotogalerii...

Osobnosti na našich výpravách

Jimmy´s Food

 

Nový Zéland
EXPEDICE A VÝPRAVY:

Nový Zéland - severní a jižní ostrov
Poznávací expedice, letecky se zapůjčenými vozy typu campervan, s českým průvodcem

termíny: individuálně, na vyžádání

Jestliže není stanovený pevný termín, lze poptat tuto výpravu v termínu, který si sami navrhnete a to individuálně nebo pro skupinu osob. Volejte +420 602 299 299 nebo pište na jirka.ch@offroadguide.eu.

Nový Zéland - je trošku jako Island tajuplný ostrov, tady najdete neprostupné pralesy jak z třetihor, asi i proto se zde točil kultovní film Pán Prstenů. Je to země plná horských jezer se zasněženými štíty hor, vodopády, aktivní sopečnou činnosti a geotermální činností. Naproti tomu zelenými fjordy na pobřeží. Žijí zde tučňáci, lachtani, delfíni. Na ostrovech potkáme vačice, kiwi a spoustu papoušků. Obestřená tajemnem je pro nás Evropany i kultura Maurů, tedy původních obyvatel. Adrenalinovými zážitky jsou tryskové čluny, bungee jumping atd. Cesta k protinožcům prostě stojí za to !!!!

Mimo tento pevný kalendář, lze poptat expedici ve Vašem termínu do Vámi vybrané destinace.


 

Informace

Nový Zéland - severní a jižní ostrov
Poznávací výprava, letecky se zapůjčenými vozy
termíny: individuálně, na vyžádání

Jestliže není stanovený pevný termín, lze poptat tuto výpravu v termínu, který si sami navrhnete a to individuálně nebo pro skupinu osob. Volejte +420 602 299 299 nebo pište na jirka.ch@offroadguide.eu.

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 10 osob.

  PŘIHLÁŠKA  

Cena 27.900,- Kč za osobu zahrnuje

 • doprovodný vůz - GPS, satelitní tel., radiostanice CB, GPS emergency, zdravotnická výbava
 • českého průvodce
 • připravený itinerář celé cesty

Cena nezahrnuje

 • pronájem vozu HiTop Campervan na 16 dnů je 3.899,- NZD x cca 16-17,- Kč (tj. cca 32.000,- Kč na osobu)
 • letenku 26.000,- až 31.000,-Kč podle zvolené letecké společnosti
 • ubytování v hotelu při příletu a odletu, včetně transferu
 • spropitné (místní personál, průvodce, drobné poplatky parkovné atd.)
 • nájem 4x4 auta dle vlastního výběru (hradí se zvlášť cca 140 - 180 EUR/auto a den, dle typu), pohonné hmoty
 • stravování z vlastních zdrojů zpravidla ve přírodě (pronajatý vůz je v tomto směru plně vybaven) nebo v místních restauracích (pokud jsou k dispozici)
 • cestovní pojištění
 • noclehy v kempu (zpravidla velmi dobře vybavené)
 • vstupy NP

Celkové náklady na osobu včetně účast. poplatku cca 115.000,- Kč

Váš průvodce...

Pořadatel: Off Road Guide s.r.o.

Jirka Chramosil "Náčelník" - Off Road Guide je Váš průvodce do míst, kam by jste se sami nevydali, přestože toužíte taková místa poznat. Vy a parta lidí, kterou spojuje stejný zájem, tedy netradiční poznávání cizích zemí v terénním voze, pod vedením zkušeného průvodce, to je team, který zvládne všechny překážky, které Vás mohou překvapit! A víte proč? Protože Váš průvodce je připraven je řešit. Své zkušenosti nasbíral za 27 let, kdy vedl přes 200 offroadových expedic do všech možných koutů světa.
Zajišťuje zdravotní pomoc na úrovni záchranáře. Pod znakem Off Road Expeditions od roku 1997, kdy vedl první výpravy, zorganizoval a vedl desítky offroadových expedic do nejrůznějších zemí. Za 27 let to bylo 200 offroadových výprav (viz články OFF ROAD), kterých se zúčastnilo přes 2900 osob ve více jak 1600 teréňácích, ale i s ATV, SSV nebo na sněžných skútrech. Výpravy vedly do různých destinací - Transylvánie, Bosna, Montenegro, Srbsko, Sardinie a Korsika, do Alpské řeky Tagliamento, Ligurských Alp, Island, Norsko, Finsko, Maroko, Libye, Tunis, Mauretánie, Senegal, Guinea Bisau, Namibie, Botswana, Zimbabwe, Mosambik, Mongolsko, Kuba, Kostarika, Moab / UTAH, Aljaška a šestkrát napříč Austrálií.
Od roku 2013 žil na jihu Afriky v Namibii, kde organizoval především výpravy po jihu Afriky (Namibia, Botswana, Zimbabwe, Mozambik) a připravil expedice do Angoly. Po návratu z Afriky koncem roku 2014 se opět věnuje výpravám a expedicím s terénními vozy v Evropě a především v Africe, Austrálii a Severní a Jižní Americe.
Kontakt: jirka.ch@offroadguide.eu, tel.: +420 602 299 299

 

Ubytování

 • 2x ubytování hotel (ubytování typu bungalov), velmi dobré vybavení
 • převážně (kemp site v lodge) v zapůjčeném campervanu v kempech (dobře vybavené, možnost stravování)
 • zřídka (jednoduchý kemp) v zapůjčeném campervanu v jednoduše vybavených kempech (pouze sprcha a WC)

Doprava

Pronajatými HiTop Campervan (Toyota nobo Nissan) pro 2 osoby. Auta jsou vybavena kompletním vybavením pro pobyt v přírodě (lednice, grill, plynový vařič, nádobí, zásobník na vodu, atd.). včetně postelí vybavených kompletní ložním prádlem (prostěradlo, polštář, spací pytel).

Spolupracujeme s CK Stella Travel Agency

Zde Vám na požádání zajistí:

 • letenky
 • vízum 1.600,- Kč, multiple 2.100,- Kč
 • cestovní pojištění
 • s předstihem pronájem vozů 4x4

Trasa

Odlet Praha - let s přestupem Soul nebo Dubai, druhý den přílet severní ostrov Auckland (AKL), AKL - Coromanel, noc Coromandel, Coromandel - Rotorua, noc Rotorua, Rotorua - Taupo - NP Tongariro, noc NP Tong., Tongariro , noc NP Tong., NP Tongariro - Wellington, noc Wellington, Welington - Picton, trajekt na jižní ostrov, noc Kaikoura, Kaikoura - Arthurs pass, noc Greymounth, Punakaiky, Hokitika - ledovce - noc Fox Glacier, Fox Glacier - Wanaka, noc Wanaka, Wanaka - Queenstown, noc Queestown, Queenstown - Te Auau, noc Te Anau, Te Anau - Milford Sound - Queenstown, noc Queenstown, Queenstown - Mt. Cook, noc Mt. Cook, Mt. Cook - Lake Tekapo, lososi farma, noc Lake Tekapo, Lake Tekapo - Christchurch, noc Christchurch (CCH), CCH prohlídka města a návrat aut, odlet CCH do Soulu nebo Dubaie - přestup, přílet Praha.

Vaše náklady

Vaše náklady na cestu za osobu jsou 115.000,- Kč, tj. 4.600,- Eur (účast. poplatek, půjčení vozu, letenky, PHM, pobyt).

 • Nejvhodnější termín: v rozmezí od 1.11. do 30.3., délka výpravy minimálně 21 dnů (letecky se zapůjčený vozem)
 • Typ výpravy: poznávací výprava
 • Délka trasy: cca 5000 km
 • Určeno: pro campervany

O destinaci

Nový Zéland - není typickou expedicí, které pořádáme v terénních vozech, neboť všechny cesty jsou zpevněné alespoň štěrkem, zvolili jsme malé campervany, a pojali tuto výpravu jako poznávací, s občasnými krátkými treky.

Co uvidíte na Novém Zélandu

Nový Zéland je trošku jako Island tajuplný ostrov, tady najdete neprostupné pralesy jak z třetihor, asi i proto se zde točil kultovní film Pán Prstenů. Je to země plná horských jezer se zasněženými štíty hor, vodopády, aktivní sopečnou činnosti a geotermální činností. Naproti tomu zelenými fjordy na pobřeží. Žijí zde tučňáci, lachtani, delfíni. Na ostrovech potkáme vačice, kiwi a spoustu papoušků. Obestřená tajemnem je pro nás Evropany i kultura Maurů, tedy původních obyvatel. Adrenalinovými zážitky jsou tryskové čluny, bungee jumping atd. Cesta k protinožcům prostě stojí za to !!!!

© 2024 Off Road Guide s.r.o., Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů
Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru.