poznávací výpravy pro SUV 4x4 expedice pro offroad vozy poznávací výpravy se zapůjčenými vozy offroad průvodce
"Off Road Guide je Váš průvodce do míst, kam byste se sami nevydali, přestože toužíte taková místa poznat. Vy a parta lidí, kterou spojuje stejný zájem, tedy netradiční poznávání cizích zemí v terénním voze, pod vedením zkušeného průvodce, to je team, který zvládne všechny překážky!"

ISLAND

Facebook

Expedice na míru Transylvánie Winter Tour Saudská Arábie - DAKAR Kanada - Revelstoke Winter Tour Kostarika Gruzie Panamericana Austrálie Namibie - Botswana Ostatní destinace

PŘIHLÁŠKA

KLUBOVÉ SLEVY

Půjčte si mě!

Mám zájem o pravidelné
zasílání aktualit e-mailem
Jméno a příjmení
E-mailová adresa
Telefon
Dotaz
Prosím opište kód
  
 
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
 
Vaše e-mailová adresa bude sloužit výhradně k zasílání výše uvedených zpráv. Pokud se budete chtít odhlásit z odběru zpráv, pošlete prázdný mail na adresu jirka.ch@offroadguide.eu a do předmětu napište "ODHLASENI".
 

Právě jsme spustili web www.namibia-experience.com v novém kabátě !!!! Stojí za to, kouknout se alespoň na fotogalerii...

Osobnosti na našich výpravách

Jimmy´s Food

 

Island
video  
EXPEDICE A VÝPRAVY:

Island ostrov ohně a ledu (pro SUV a terénní vozy, přeprava lodí)

Výpravu můžete realizovat s vlastním terénním / SUV 4x4 vozem nebo si zapůjčit Jeep Rubicon v expediční úpravě.

Termíny:

  • individuálně, na vyžádání

Jestliže není stanovený pevný termín, lze poptat tuto výpravu v termínu, který si sami navrhnete a to individuálně nebo pro skupinu osob. Volejte +420 602 299 299 nebo pište na jirka.ch@offroadguide.eu.

Island - asi nejzajímavější ze severských zemí, tajuplný ostrov ležící v severní Atlantiku, s minimálním osídlením. Tady objevíte přírodní scenérie, které jiné místo nenabízí, pevninské ledovce, nádherné vodopády, bahenní sopky i slavný gejzír. Z kráteru sopky, kde se vykoupete ve vroucí vodě, se přesunete po lávovém poli na pláně podobné kamenným pouštím, které křižují dravé ledovcové řeky a lemují skály a pohoří roztodivných tvarů i barev. Obzvláště liparitové hory a oblast Porsmork se Vám navždy zapíšou do paměti. K tomu se koupete v termálních potocích, prostě místo které rozhodně stojí za to navštívit.

Island

Fotokniha - virtuální prohlídka

Foto z výprav na Island najdete zde.
Další nádherné foto účastníka výpravy Davida Břízy najdete zde.

Co uvidíte v Islandu

Objevíte vnitrozemí včetně kráterů sopek a lávových polí, bahenní sopky i tektonicky činné oblasti, několik pevninských ledovců, velryby při výletu škunerem, vodopády, hory mnoha barev vytvářející neopakovatelné scenérie, termální potoky, město Reykjavik, Modrou Lagunu - termální lázně a jižní pobřeží s plavbou na ledovcové řece...

Výpravu povede Jirka Chramosil "Náčelník", který realizoval expedici po Islandu již v roce 1998, od té doby realizoval několik výpravy po Islandu, tu poslední pro Touareg Club v roce 2010. Uspořádal více jak 140 offroad výprav. Realizačně zajišťuje výpravu společnost Africa experience s.r.o.

Informace

Island - s vozem 4x4, lodí (červen/červenec)
offroad výprava pro SUV a terénní vozy

Minimální počet účastníků pro realizaci výpravy je 5 posádek (vozů).

  PŘIHLÁŠKA  

Island autem
Účastnický poplatek za průvodce s vozem je při počtu 6 posádek stanoven na 49.900,- Kč, za jedno vozidlo. V případě menšího počtu posádek se cena poplatku může zvýšit až o 10.000,- Kč. S přihláškou nemá smysl čekat, i když se přihlásíte první, budete hradit poplatek jako při plném počtu 7 posádek. V případě menšího počtu posádek, bude vyzváni k odsouhlasení doplatku.

Vaše náklady na cestu pro dvě osoby ve voze jsou cca 4.000,- Eur. Představují lodní lístek pro vůz + kajutu pro dvě osoby, loď pluje na Island tři dny, náklady na PHM a stravování z vlastních zásob.

2475 Eur / 28 Kč
3016 Eur / 28 Kč
69.300,- Kč
84.448,- Kč
trajekt auto do 190 cm + kajuta 2 os.
trajekt auto do 250 cm + kajuta 2 os.
2200 km 9.000,- Kč PHM cesta po Evropě
4000 km 23.000,- Kč PHM v terénu
  11.000,- Kč stravování z vlastních zásob atd.

 

Váš průvodce...

Pořadatel: Off Road Guide s.r.o.

Jirka Chramosil "Náčelník" - Off Road Guide je Váš průvodce do míst, kam by jste se sami nevydali, přestože toužíte taková místa poznat. Vy a parta lidí, kterou spojuje stejný zájem, tedy netradiční poznávání cizích zemí v terénním voze, pod vedením zkušeného průvodce, to je team, který zvládne všechny překážky, které Vás mohou překvapit! A víte proč? Protože Váš průvodce je připraven je řešit. Své zkušenosti nasbíral za 27 let, kdy vedl přes 200 offroadových expedic do všech možných koutů světa.
Zajišťuje zdravotní pomoc na úrovni záchranáře. Pod znakem Off Road Expeditions od roku 1997, kdy vedl první výpravy, zorganizoval a vedl desítky offroadových expedic do nejrůznějších zemí. Za 27 let to bylo 200 offroadových výprav (viz články OFF ROAD), kterých se zúčastnilo přes 2900 osob ve více jak 1600 teréňácích, ale i s ATV, SSV nebo na sněžných skútrech. Výpravy vedly do různých destinací - Transylvánie, Bosna, Montenegro, Srbsko, Sardinie a Korsika, do Alpské řeky Tagliamento, Ligurských Alp, Island, Norsko, Finsko, Maroko, Libye, Tunis, Mauretánie, Senegal, Guinea Bisau, Namibie, Botswana, Zimbabwe, Mosambik, Mongolsko, Kuba, Kostarika, Moab / UTAH, Aljaška a šestkrát napříč Austrálií.
Od roku 2013 žil na jihu Afriky v Namibii, kde organizoval především výpravy po jihu Afriky (Namibia, Botswana, Zimbabwe, Mozambik) a připravil expedice do Angoly. Po návratu z Afriky koncem roku 2014 se opět věnuje výpravám a expedicím s terénními vozy v Evropě a především v Africe, Austrálii a Severní a Jižní Americe.
Kontakt: jirka.ch@offroadguide.eu, tel.: +420 602 299 299

 

© 2024 Off Road Guide s.r.o., Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů
Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru.