poznávací výpravy pro SUV 4x4 expedice pro offroad vozy poznávací výpravy se zapůjčenými vozy offroad průvodce
"Off Road Guide je Váš průvodce do míst, kam byste se sami nevydali, přestože toužíte taková místa poznat. Vy a parta lidí, kterou spojuje stejný zájem, tedy netradiční poznávání cizích zemí v terénním voze, pod vedením zkušeného průvodce, to je team, který zvládne všechny překážky!"

GRUZIE

Facebook

Expedice na míru Transylvánie Winter Tour Saudská Arábie - DAKAR Kanada - Revelstoke Winter Tour Kostarika Gruzie Panamericana Austrálie Namibie - Botswana Ostatní destinace

PŘIHLÁŠKA

KLUBOVÉ SLEVY

Půjčte si mě!

Mám zájem o pravidelné
zasílání aktualit e-mailem
Jméno a příjmení
E-mailová adresa
Telefon
Dotaz
Prosím opište kód
  
 
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
 
Vaše e-mailová adresa bude sloužit výhradně k zasílání výše uvedených zpráv. Pokud se budete chtít odhlásit z odběru zpráv, pošlete prázdný mail na adresu jirka.ch@offroadguide.eu a do předmětu napište "ODHLASENI".
 

Právě jsme spustili web www.namibia-experience.com v novém kabátě !!!! Stojí za to, kouknout se alespoň na fotogalerii...

Osobnosti na našich výpravách

Jimmy´s Food

 

Gruzie
EXPEDICE A VÝPRAVY:

Gruzie - zakavkazská oblast, severozápad region Samegrelo-Zemo Svaneti
Poznávací výprava, letecky se zapůjčenými vozy 4x4 se střešními stany, s českým průvodcem

termíny:

 • 11.7. - 27.7.2024
 • od června do srpna individuální skupiny, na vyžádání (7-15 dnů) + let, pro info volejte tel.: +420 602299299

Gruzie - přiletíme do Kutaisi, kde budou připravené k zapůjčení terénní vozy Ford F150 se střešním stanem a kemp výbavou. Odtud cestou necestou na SZ do Svanetia, kde budeme objevovat překrásné hřebeny hor, údolí a jezera. Svanetie nejvýše položenou obydlenou oblastí celého Kavkazu. Navštívíme i malebnou Mestii, z ní se vydáme do Horní Svanetie. Kde uvidíte panoramata, které může nabídnou panenská a zároveň drsná příroda.
V horách najdene stále ještě usedlosti nebo vesnice, kde se čas zastavil. Typickým rysem místních vesnic jsou obranné věže, které se stavěly od devátého století a mnohé se udržují dodnes. Díky nim, opevněným středověkým kostelíkům a nádherné krajině se oblast Horní Svanetie dostala i na Seznam světového dědictví UNESCO. Přesto je tu svět ještě v pořádku a jízda cestou - necestou nikomu nevadí...


 

Informace

Gruzie - zakavkazská oblast, severozápad region Samegrelo-Zemo Svaneti
Poznávací výprava, letecky se zapůjčenými vozy 4x4 se střešními stany, s českým průvodcem

termíny:

 • 11.7. - 27.7.2024
 • od června do srpna individuální skupiny, na vyžádání (7-15 dnů) + let, pro info volejte tel.: +420 602299299

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 6 posádek / vozů.

  PŘIHLÁŠKA  

Cena 24.900,- Kč za osobu zahrnuje

 • českého průvodce, doprovodný vůz 4x4
 • GPS, GPS emergency, zdravotnická výbava
 • připravený itinerář celé cesty, zajištění letenek, ubytování, pronájmu vozů

Účastnický poplatek zahrnuje na místě služby průvodce/zdravotníka vybaveného potřebnou výbavou s vlastním nebo najatým vozem a to po celou dobu akce. Dále vám můžeme doporučit služby spolupracující agentury CK Stella Travel, která vám zajistí letenky, ubytování, pronájem vozů, atd. Do zajištění těchto služeb průvodce nevstupuje a nenese za ně odpovědnost.

Cena nezahrnuje

 • pronájem vozu 4x4 FORD F 150, Land Cruiser se střešní stan a kemp výbava na 15 dnů x cca 230 EUR za den, cca 85.000,- Kč, na osobu tedy 42.500,- Kč (aktuální kurz, cena při včasné rezervaci)
 • PHM pro cca 2000 km, tedy cca 16.000,- Kč na osobu cca 8.000,- Kč
 • letenku 7.000,- až 10.000,- Kč podle zvolené letecké společnosti v turistické třídě
 • ubytování v hotel přílet a odlet , 2 osoby 4.000,- Kč , na osobu při ubytování v dvoulůžkovém pokoji 2.000,-Kč
 • stravování z místních zdrojů zpravidla v místních restauracích nebo v místě ubytovaní (na osobu kolem 20 Eur denně, cca 7.500,- Kč
 • cestovní pojištění (vlastní, můžeme zprostředkovat ERV)
 • vstupy NP dle skutečnosti
 • denní výdaje pití atd.

Celkové náklady na osobu včetně účast. poplatku cca 90.000,- Kč

Váš průvodce...

Pořadatel: Off Road Guide s.r.o.

Jirka Chramosil "Náčelník" - Off Road Guide je Váš průvodce do míst, kam by jste se sami nevydali, přestože toužíte taková místa poznat. Vy a parta lidí, kterou spojuje stejný zájem, tedy netradiční poznávání cizích zemí v terénním voze, pod vedením zkušeného průvodce, to je team, který zvládne všechny překážky, které Vás mohou překvapit! A víte proč? Protože Váš průvodce je připraven je řešit. Své zkušenosti nasbíral za 27 let, kdy vedl přes 200 offroadových expedic do všech možných koutů světa.
Zajišťuje zdravotní pomoc na úrovni záchranáře. Pod znakem Off Road Expeditions od roku 1997, kdy vedl první výpravy, zorganizoval a vedl desítky offroadových expedic do nejrůznějších zemí. Za 27 let to bylo 200 offroadových výprav (viz články OFF ROAD), kterých se zúčastnilo přes 2900 osob ve více jak 1600 teréňácích, ale i s ATV, SSV nebo na sněžných skútrech. Výpravy vedly do různých destinací - Transylvánie, Bosna, Montenegro, Srbsko, Sardinie a Korsika, do Alpské řeky Tagliamento, Ligurských Alp, Island, Norsko, Finsko, Maroko, Libye, Tunis, Mauretánie, Senegal, Guinea Bisau, Namibie, Botswana, Zimbabwe, Mosambik, Mongolsko, Kuba, Kostarika, Moab / UTAH, Aljaška a šestkrát napříč Austrálií.
Od roku 2013 žil na jihu Afriky v Namibii, kde organizoval především výpravy po jihu Afriky (Namibia, Botswana, Zimbabwe, Mozambik) a připravil expedice do Angoly. Po návratu z Afriky koncem roku 2014 se opět věnuje výpravám a expedicím s terénními vozy v Evropě a především v Africe, Austrálii a Severní a Jižní Americe.
Kontakt: jirka.ch@offroadguide.eu, tel.: +420 602 299 299

 

Trasa

Odlet Praha – Kutaisi, tam zapůjčení vozů 4x4 a cestou necestou přes zakavkazské pohoří v oblasti Svanetie.
V případě zájmu Vám zašleme podrobný itinerář.

 

Vaše náklady

Vaše náklady na cestu spolu s účastnickým poplatkem za osobu jsou 90.000,- Kč.

 • Nejvhodnější termín: v rozmezí od 1.6.. do 30.8., délka výpravy minimálně 17 dnů (letecky se zapůjčený vozem 4x4)
 • Typ výpravy: poznávací výprava
 • Délka trasy: cca 2000 km

O destinaci

Gruzie – z Kutaisi cestou necestou na SZ do Svanetia, kde budeme objevovat překrásné hřebeny hor, údolí a jezera. Svanetie nejvýše položenou obydlenou oblastí celého Kavkazu.Navštívíme i malebnou Mestii, z ní se vydáme do Horní Svanetie. Kde uvidíte panoramata, které může nabídnou panenská a zároveň drsná příroda.
V horách najdene stále ještě usedlosti nebo vesnice , kde se čas zastavil. Typickým rysem místních vesnic jsou obranné věže, které se stavěly od devátého století a mnohé se udržují dodnes. Díky nim, opevněným středověkým kostelíkům a nádherné krajině se oblast Horní Svanetie dostala i na Seznam světového dědictví UNESCO. Přesto je tu svět ještě v pořádku a jízda cestou - necestou nikomu nevadí...

© 2024 Off Road Guide s.r.o., Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů
Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru.