poznávací výpravy pro SUV 4x4 expedice pro offroad vozy poznávací výpravy se zapůjčenými vozy offroad průvodce
"Off Road Guide je Váš průvodce do míst, kam byste se sami nevydali, přestože toužíte taková místa poznat. Vy a parta lidí, kterou spojuje stejný zájem, tedy netradiční poznávání cizích zemí v terénním voze, pod vedením zkušeného průvodce, to je team, který zvládne všechny překážky!"

AKTUALITY

Facebook

Expedice na míru Transylvánie Winter Tour Saudská Arábie - DAKAR Kanada - Revelstoke Winter Tour Kostarika Gruzie Panamericana Austrálie Namibie - Botswana Ostatní destinace

PŘIHLÁŠKA

KLUBOVÉ SLEVY

Půjčte si mě!

Mám zájem o pravidelné
zasílání aktualit e-mailem
Jméno a příjmení
E-mailová adresa
Telefon
Dotaz
Prosím opište kód
  
 
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
 
Vaše e-mailová adresa bude sloužit výhradně k zasílání výše uvedených zpráv. Pokud se budete chtít odhlásit z odběru zpráv, pošlete prázdný mail na adresu jirka.ch@offroadguide.eu a do předmětu napište "ODHLASENI".
 

Právě jsme spustili web www.namibia-experience.com v novém kabátě !!!! Stojí za to, kouknout se alespoň na fotogalerii...

Osobnosti na našich výpravách

Jimmy´s Food

 

Aktuality

Aktuální info najdete na našem Facebooku!

 


Offrouďácké info od Náči

(01.05.2024)

Ahoj vám všem,

tak se pomalu blíží letní sezóna, ve které se spolu s partou lidí nadšených pro netradiční poznávání cizích zemí můžete společně vypravit v červenci do nové destinace GRUZIE (ještě místo pro dvě posádky), koncem srpna se už po šesté vydáme k protinožcům do AUSTRÁLIE (ještě místo pro dvě posádky) a v říjnu se můžete vydat do Africké divočiny, zažít opravdové safari NAMIBIA-BOTSWANA, což je moje srdcovka (jsou dva termíny a v obou ještě místo pro tři posádky), u této destinace nově ceny podle počtu osob ve voze.

Transylvánie SSV buggy a ATV
- prodloužené víkendy květen a srpen po domluvě. Trasy s povolení správce lesa, hřebeny a staré lesní cesty. Na místě k zapůjčení 2x SSV Polaris 1000 nebo si vezmete vlastní stroje. Termín dle dohody, volejte 602299299.

Kromě toho, se už nyní můžete hlásit na výpravu DAKAR 2025 - na vlastní oči, která se bude konat v lednu, termín upřesníme po jeho uveřejnění organizátorem. Přihlášky do konce září.


Další informace najdete po kliknutí na níže uvedené tlačítko:

 

PF 2024

(21.12.2023)

Ahoj vám všem,
 
tak to zase uteklo, je tu konec roku a za chvilku začátek nového, který u mě bude vekou změnou. Už podruhé se stěhuji do Namibie. Budu tam vždy na sezónu od května do listopadu a druhou polovinu budu v Čechách řešit výpravy do nových destinací. Tak se nebojte, o nic nepřijdete, jen od teď už všechny výpravy, které budu realizovat, budou pouze letecky se zapůjčenými vozy 4x4 na místě, viz kalendář akcí na tomto webu.
 
Přeji vám všem šťastné a veselé prožití vánočních svátků a opravdu hodně štěstí a pohody v celém příštím roce...
 
Jirka Chramosil
"Náčelník"

PF 2024

Zvýšení účastnických poplatků

(21.11.2023)

Přátelé, kamarádi i Vy noví klienti, omlouvám se, ale díky tomu, že se téměř vše několikanásobně zdražilo, rostou i mé náklady průvodce při realizaci tripů. 

A tak jsem nucen zdražil účastnické poplatky. Věřím, že to pochopíte a těším se na viděnou na některém z tripů, které jsem na příští rok připravil a najdete je v kalendáři akcí 2024.

Samozřejmě můžete individuálně poptat i destinace, které nejsou v pevném kalendáři...

Všechny vás zdravím 

Jirka Chramosil/ Náčelník 

Offrouďácké info od Náči / výprava na DAKAR 2024

(23.09.2023)

Ahoj vám všem,
neboť v říjnu odjíždím víc jak na měsíc do Namibie, tak jsem už teď připravil kalendář na rok 2024, který najdete na našem webu.

Že se máte na co těšit, se přesvědčte sami.

V lednu se začíná výpravou do Saudské Arábie, kde navštívíme Rallye DAKAR 2024, uzávěrka kvůli vstupům do DEPA závodu a zapůjčení aut je 30.9., tak koho to zajímá volejte 602 299 299 nebo pište jirka.ch@offroadguide.eu.

Další informace najdete po kliknutí na níže uvedené tlačítko:

 

Saudská Arábie - DAKAR 2024 (přihlášky do 30.9.2023)

(21.09.2023)

Poznávací výprava spojená s návštěvou Rally Dakar 2024

termín: 10.1. - 21.1.2024

Saudská Arábie - DAKAR 2024 (přihlášky do 30.9.2023)

Offrouďácké info od Náči

(14.08.2023)

Ahoj vám všem,
sezóna se překlopila do druhé poloviny a neboť „tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným“ bylo takové počasí i v Bosně, kde nám téměř celý týden propršel oproti tomu v Alpách jsme měli nejlepší počasí za 13 let, co tam jezdím.

Kdo se chce odreagovat - v srpnu nás čekají ještě akce s SSV buggy v Transylvánii. Jezdíme se souhlasem správce lesa, tak pohoda a fajn odreagování, na místě máme k zapůjčení dvou a čtyřmístné stroje POLARIS RZR 1000 nebo si můžete dovést vlastní buggy případně ATV.

Poslední prázdninový víkend Vás chci pozvat na zajímavou akci ADVENTURE  FEST 2.- 3.9.2023, které se spoluúčastním. Najdete zde vše pro cestování mimo zpevněné cesty, vestavby, offroad karavany a nejen to... Tak se s vámi těším naviděnou ! Více info na https://www.backiadventure.cz/adventurefest.

Druhý víkend v září 9. - 10.9., vás všechny rád uvidím na Off Road setkání v Chlaponicích u Písku, kde si večer posedíme a zavzpomínáme na staré dobré časy…  Přihláška je na této stránce výše.

V polovině září pak ještě jedna Bosna, tentokrát nám snad bude přát babí léto.
V říjnu pak realizujeme poznávačku Namibie - Botswana, která je už plně obsazena.
V  listopadu plánujme zopakovat loni úspěšnou a za mě zajímavou destinaci, kterou je Costa Rica - koupání u moře na Karibské i Pacifické straně, exotika, příjemní lidé, fungující služby a hlavně offroadové cesty v horách.

Na příští rok připravuji nově v lednu DAKAR 2024/ Saudská Arábie - poznávací výprava na které, shlédneme některé etapy Dakaru. Poznávací výpravu po Gruzii, na podzim pak Austrálie a Namibie-Botswana. Koho by některá z uvedených výprav zajímala pište volejte.


Další informace najdete po kliknutí na níže uvedené tlačítko:

 

Offrouďácké info od Náči

(06.06.2023)

Ahoj vám všem,
tak sezona se rozjíždí a máme za sebou Omán, Maroko s auty i SSV buggy, tento týden odjíždíme směr Bosna. Oproti původnímu plánu se pojedou letos i Alpy a to dva termíny v červenci a jeden v srpnu, tak když budete mít chtít vyrazit, ozvěte se.
Změnil se zářijový termín na MOAB, který prostě nikdy nezklame :-)
Letošní poznávačka Namibia - Botswana je plně obsazena.
V  listopadu pak zopakujeme loni úspěšnou a za mě zajímavou destinaci, kterou je Costa Rica - koupání u moře na Karibské i Pacifické straně, exotika, příjemní lidé, fungující služby a hlavně offroadové cesty v horách.

Další informace najdete po kliknutí na níže uvedené tlačítko:

 

PF 2023

(18.12.2022)


PF 2023

Offrouďácké info od Náči

(28.11.2022)

Ahoj vám všem,
když to zrekapituluji, byl to konečně rok plný cestování, i když se většinou dojížděly akce zaplacené před a nebo během Covidu, které se stále odkládaly. Od ledna se jezdila Transylvánie na sněžných skútrech, na jaře 2x Romále s auty a SSV buggy, 1x Kuba, 2x Bosna, Island, Aljaška, Moab a Costa Rica.
Novou destinací byla Bosna, která mě nadchla a chci ji dělat místo Rumunska.
Největším zážitkem byla Aljaška, příroda úžasná. Offroadovým pak opět MOAB, ten prostě nikdy nezklame :-) Nová a za mě zajímavá destinace je Costa Rica - koupání u moře na Karibské i Pacifické straně, exotika, příjemní lidé, fungující služby a hlavně offroadové cesty v horách, určitě ji zopakujeme.

Další informace najdete po kliknutí na níže uvedené tlačítko:

 

Offrouďácké info od Náči

(10.10.2022)

Ahoj vám všem,
připomínám, že už za 14 dnů je offroad víkend v Chlaponicích. Jinak letos jsme jeli Kubu, několikrát Transylvánii a Bosnu, v červenci Island. V srpnu jsme po dvou letech odkládání konečně zrealizovali Aljašku a v září MOAB-UTAH. Služby byly relativně v pohodě, kromě letecké přepravy, která je opravdu za trest :-(.

Tak bude o čem povídat, zážitků je spousta :) ...

Další informace najdete po kliknutí na níže uvedené tlačítko:

 

Víkendové setkání 21. - 23.10.2022 v CHLAPONICÍCH u Písku

(06.10.2022)

Víkendové setkání 21. - 23.10.2022 v CHLAPONICÍCH u Písku
u příležitosti 25 let mého průvodcování
pod znakem Off Road Expeditions a 15 let Touareg Clubu

 

Rád vás zase uvidím a společné nejen provětráme tréňáky na bývalém tankodromu v Chlaponicích, ale hlavně zase posedíme u táboráku. V sobotu večer bude i selátko :-)...
Pro členy Off Road Expeditions a Touareg  a Amarok Club, tedy účastníky mých výprav je účastnický poplatek zdarma, na místě se platí pouze poplatek 300,- Kč za vůz za jízdu v soukromém areálu.
Hlavní program je v sobotu 22.10. ježdění v terénu, občerstvení - v sobotu v poledne klasické buřty, večer sele a pivní štěně :-). Přespání ve vlastních stanech, odjezd v neděli dopoledne.
Ale přijet posedět u táboráku můžete už v pátek večer, kdy u budeme na místě cca od 17h.
Vezměte si s sebou komplet výbavu na táboření.

 

 
 • KDY ?
  21.10. příjezd možný už v pátek večer
  22.10. sobota od 9.30 hod. cca do 16.00 hod.
  23.10. kdo bude chtít tábořit ze So na Ne, odjezd v neděli dopoledne
   
 • KDE ?
  Chlaponice nedaleko Písku / Jihočeský kraj

 • ZA KOLIK ?
  Členové OFE a TC za vozidlo 300,- Kč, večerní program zdarma.
  Pro nečleny OFE a TC a AC  je poplatek 1.000,- Kč za vozidlo.
   
 • PROGRAM:
  Společné setkání, ježdění v terénu v bývalém vojenském výcvikovém prostoru, členitý zajímavý terén.
  Večer posezení u táboráku s pivem a kroutit se bude i selátko, nebo selátka i něco dobrého, podle toho kolik se vás přihlásí :-)

 Přihlášku odešlete nejpozději do 14.10.2022 !!!

Offrouďácké info od Náči

(12.07.2022)

Ahoj Vám všem,
tak to vypadalo, že vše poběží jako dříve, ale už zase straší s Covidem pro změnu od srpna :-(. No, snad jen straší, my dnes odlétáme s partou na Island a doufám, že v srpnu po dvou letech odkládání zrealizujeme Aljašku a v září dáme MOAB- UTAH. Nově jsem připravil na začátek listopadu poznávací výpravu po Kostarice a po úspěšném tripu letos v březnu znovu přidávám poznávačku po Kubě v druhé polovině listopadu.

Hlavně Vás chci v říjnu 21.-23.10. pozvat do Chlaponic, kde společně oslavíme 25 let mého průvodcování cestou necestou :-)

Další informace najdete po kliknutí na níže uvedené tlačítko:

 

PF 2022

(21.12.2021)


PF 2022

Offrouďácké info od Náči

(06.11.2021)

Ahoj Vám všem,
přestože už to vypadalo nadějně a všichni si přejeme, aby to skončilo, stále pokračuje podivná doba COVIDOVÁ :-(, která nás omezuje. Nezbývá než věřit, že to skončí, proto jsem připravil kalendář akcí na příští rok, ať je alespoň na co se těšit.

Další informace najdete po kliknutí na níže uvedené tlačítko:

 

Offrouďácké info od Náči

(30.04.2021)

Ahoj přátelé a kamarádi,
tak snad po roce COVID divadla začne trošku nám všem normálnější život a budu moc dělat práci, kterou jsem měl rád. Mě přinášela radost i obživu, vám zážitky a vzpomínky na které se nezapomíná.
To jsme si snad všichni uvědomili právě v uplynulých měsících, kdy jsme byli zavření doma, že zážitky a vzpomínky jsou nejdůležitější, protože to jediné nám nikdo nevezme. Ještě před rokem nikdo z nás netušil jak jednoduché je sebrat lidem svobodu :-( No teď už to bohužel víme…

Další informace najdete po kliknutí na níže uvedené tlačítko:

 

PF 2021

(21.12.2020)


PF 2021

Offrouďácké info od Náči

(01.12.2020)

Ahoj Vám všem,
tak se nám ta podivná doba COVIDOVÁ protáhla :-(, asi nejen mě už z toho doma hrabe. Ale věřím, že to snad v novém roce skončí :) .
I když nyní plánovat cokoliv déle než na týden je sázka do loterie, stejně jsem připravil kalendář akcí na příští rok.
Můžeme se těšit, že to vyjde a sejdeme se společně na některé z akcí. Protože je to opravdu sázka do loterie, nechci po Vás závazné přihlášky, ale jestli máte někdo o nějakou akci zájem, napište a já vám budu posílat info jak to aktuálně s danou výpravou vypadá.

Další informace najdete po kliknutí na níže uvedené tlačítko:

 

Cestomejdan

(25.05.2020)

Ahoj,
tak ode dneška za 4 týdny se všichni uvidíme a řádně zapaříme!!! Těšíte se? Jestli nevíte, tak Jirka Namibia Chramosil z Offroad Expeditions vás v sobotu přesvědčí o tom, že přijet se vyplatí.

Jirka nás vezme na parádní hardcore offroad do pouště Moab v USA. Jak on říká - skálošplhání v Jeepech :)

Moab - Utah - offroad výprava do americké offroadového "ELDORADA", kterým bezesporu skály nedaleko městečka MOAB ve státě Utahu jsou. Ve skalách v okolo MOABU jsou desítky kilometrů tras, různé obtížnosti. Překonáváte nejen různé skalní prahy, pukliny, ale mnohdy "šplháte" Jeepem přímo po skalách. Je to opravdu nezapomenutelný zážitek. Kromě požitku z off road jízdy umocňuje zážitek i okolní krajina, jejíž nezapomenutelná panoramata jsou jak z knih od Karla Maye, aby také ne, když se nacházíte na území indiánského kmene NAVAHO...

Jirka Namibia Chramosil v sobotu 20.6. od 17.00 hod.

Další informace najdete po kliknutí na níže uvedené tlačítko:

 

Offrouďácké info od Náči

(21.04.2020)

Ahoj Vám všem,
v této podivné době COVIDOVÉ :-(, taky už nemůžete vydržet zavření doma. My se měli minulý víkend vracet z Maroka a místo toho už sedím sedm týdnů  doma na zadku. Za týden jsme měli vyrážet s buggy SSV do Romále a jedeme do prd… :-(

Ale člověk míní a COVID mění, tak se s tím musíme nějak popasovat. Snad už vlády po celém světe dostanou rozum a nechají na nás se rozhodnout, zda chceme cestovat a kam. Asi jim ušlo, že každý nese zodpovědnost za sebe a má svůj rozum, aby zvážil rizika. Myslím si, že nejen já jsem ochotný, po návratu jít na test a zůstat v domácí karanténě, abych neohrozil ostatní. Ale nejsem ochotný sedět doma na zadku, protože o tom někdo rozhod za mě…:-(


Další informace najdete po kliknutí na níže uvedené tlačítko:

 

Off Road víkend Chlaponice

(21.04.2020)

Heslo setkání COVIDe zdechni!!! :-)

Ahoj všem, taky toho máte doma už plné zuby :-(? Chcete se sejít s partou stejně postižených offroadem a zajezdit si, večer posedět u ohně?
Tak pojeďte o víkendu 13.-14.6. do Chlaponic u Písku. Zúčastnit se mohou majitele vozů 4x4 všech značek členové i nečlenové klubů.

Jezdit se bude v sobotu 13.6. od 10h - 16h, v poledne buřty na táboráku, nealko. Kdo bude mít chuť a výbavu může přespat do neděle, posedíme u táboráku... :-) Kdo bude chtít, tábořit budeme už od pátku, tak přijeďte posedět.

Účastnický poplatek pro členy Off Road Expeditions, Touareg a Amarok Clubu je 500,- Kč za dvoučlennou posádku a vůz. Nečlenové cena účastnické poplatku 800,- Kč. Platba na místě v hotovosti.

U přihlášek do  30.5. platí uvedené účastnické poplatky. Kdo se přihlásí později (člen /nečlen), poplatek je 1.000,- Kč za posádku.

 

 
 • KDY ?
  13.-14.6.2020, prezentace 13.6. od 9.30 hod. na místě
   
 • KDE ?
  Chlaponice u Písku

 • ZA KOLIK ?
  Účastnický poplatek 500,- Kč za posádku pro členy TC a AC, pro nečleny 800,- Kč.
   
 • PROGRAM:
  9.30 hod. - prezentace
  10.00 hod. - zahájení akce
  12-13 hod. - táborák, občerstvení
  16.30 hod. - ukončení akce

Pořádá Off Road Expeditions / Car Club Off Road CZ
Kontakt:
jirka.ch@offroadguide.eu
Tel. : 602 299 299

PF 2020

(18.12.2020)


PF 2020

Offrouďácké info od Náči

(29.11.2019)

Ahoj Vám všem !
tak je tu konec roku a je čas plánovat akce na ten příští. Trošku jsem se s kalendářem akcí na rok 2020 opozdil, protože jsem byl sedm týdnů na jihu Afrika Namibia-Botswana, užili jsme si hlavně přírody včetně divoké zvěře. Teď je tedy čas podívat se na akce v příštím roce...

Další informace najdete po kliknutí na níže uvedené tlačítko:

 

Sdělení Jirky Chramosila

(03.05.2019)

Vážení obchodní partneři, přátelé a kamarádi,
tímto sdělením bych chtěl uvést na pravou míru moje vztahy s Radkem Šolcem, který podniká se společností Off Road Expeditions s.r.o. IČ: 60469234 ve stejném odvětví jako já - tedy průvodcovské činnosti s realizací výprav a expedic pro terénní vozy a s tím spojených aktivit.

Pan Radek Šolc zneužívá tu skutečnost, že jsem mu v roce 2013 při mém odchodu do Namibie odprodal svůj 100% obchodní podíl v shora uvedené firmě, který na sebe ze mně neznámých důvodů převedl až v roce 2015.

Snaží se u třetích osob vyvolat dojem, že podnikáme společně. Rovněž dochází k situacím, že pan Šolc v době mé nepřítomnosti v ČR se přímo vydává za mého spolupracovníka a snaží se přesvědčit potencionální zájemce o mé služby, aby uzavřeli smlouvu s ním. Zdůrazňuji, že podnikáme zcela odděleně a naše aktivity přestože je tak pan Šolc prezentuje, nejsou společné. A pan Šolc nemá žádné oprávnění, aby jednal mým jménem.

Dále dochází z jeho strany k poškozování mého dobrého jména a to spojováním našich aktivit i používáním ochranné známky (znaku Off Road Expeditions - Car Club Off Road CZ), které já vlastním a používám již 22 let.

Pro nezasvěcené uvádím, že Radek Šolc byl můj klient přibližně od roku 1999 a jezdil se mnou jako účastník off road výprav a expedic, které já jsem pořádal. Později začal jezdit s partou kamarádů, ale ne jako průvodce.

Do roku 2011 podnikal v jiném oboru a off road měl jako zábavu. Průvodcovskou činnost ve skutečnosti začal vykonávat od roku 2012 a realizoval pár akcí - přesně 6 výprav - pod značkou Off Road Plowning. Naplno začal podnikat v off roadu až od roku 2014.

Přesto na webu, který Radek Šolc používá, prezentuje akce, které jsem realizoval já, jako by to byly akce jeho. Dále na webu www.offroadpruvodce.cz uvádí zavádějící informace o své osobě a praxi průvodce.
Cituji: “Radek Šolc "Kilař"  své zkušenosti sbíral na různých offroad akcích a mnoha expedicích více jak 19 let, dříve jako účastník a poté jako průvodce“. Z tohoto textu nemá nezasvěcený čitatel šanci poznat kolik let skutečně průvodce dělá. Vypadá to, že řadu let, ale opak je pravdou. Ve skutečnosti je to pouze 7 let, neboť to, že si před 19 lety pořídli své první terénní auto, s průvodcovskou činností nemá nic společného.
        

Vzhledem k tomu, že situace došla tak daleko a nadále trvá, rozhodl jsem se jednat a zabránit dalšímu poškozování mého dobrého jména.

Tímto prohlášením se tedy distancuji od všech aktivit Radka Šolce v oblasti organizování off road expedic a výprav a prohlašuji, že s ním žádným způsobem nespolupracuji. Zároveň jsem zahájil kroky k zamezení zneužívání mých ochranných známek a jejích dalšího používání Radkem Šolcem.

Jirka Chramosil
    „Náčelník“


Moje platné kontakty:

Tel.: 00 420 602 299 299
jirka.ch@offroadguide.eu
jirka.ch@africa-experience.cz

Weby:

www.offroadguide.eu
www.namibia-experience.com
www.expedice4x4oldtimes.cz      Historie - výpravy do roku 2013
www.touaregclub.cz
www.amarokclub.cz

Víkendové setkání Milovice - 16.3.2019

(05.03.2019)

Rád vás zase uvidím a společně nejen provětráme tréňáky na bývalém tankodromu v Chlaponicích, ale hlavně zase posedíme u táboráku, bude a selátko :-)…
Pro členy Off Road Expeditions a Touareg Club + účastníky mých výprav účast zdarma, platí se pouze na místě poplatek 300,- Kč za vůz.
Hlavní program je v sobotu 26.8., ale přijet můžete už v pátek večer a odjezd v neděli dopoledne.
Vezměte si s sebou věci na táboření. Občerstvení - v sobotu v poledne klasické buřty, večer sele a pivní štěně :-).
 

 
 • KDY ?
  16.3.2019 v 9.30 hod. prezentace
   
 • KDE ?
  Milovice "u Prahy" - bývalý vojenský výcvikový prostor

 • ZA KOLIK ?
  Účastnický poplatek 800,- Kč za posádku pro členy klubů, pro nečleny 1.200,- Kč.
   
 • PROGRAM:
  9.30 hod. - prezentace
  10.00 hod. - zahájení akce
  12-13 hod. - táborák, občerstvení
  16.30 hod. - ukončení akce, kdo bude mít zájem, společný přesun do hotelu v Mochově


Kdo bude chtít ubytování, pošlu kontakt po zaslání přihlášky. Máme rezervaci na 10 pokojů. Já spím na hotelu v pátek i sobotu.

Příjezd na místo konání zveřejníme 15.3.

Těším se na setkání s vámi !

Jirka Chramosil
„Náčelník“

Offrouďácké info od Náči

(05.03.2019)

Ahoj Vám všem !
tak tu máme začátek března, máme za sebou čtyři akce Transylvánia Winter Tour, kde jsme si užili ježdění v sedlech sněžných skútrů. Před sebou máme první letošní víkendové setkání v Milovicích v sobotu 16.3.

Další informace najdete po kliknutí na níže uvedené tlačítko:

 

PF 2019

(20.12.2018)


PF 2019

Offrouďácké info od Náči

(30.11.2018)

Ahoj Vám všem !
Tak máme letošní rok téměř za sebou, kromě klasiky jsme v dubnu realizovali Maroko s SSV buggy a byl to víc než zajímavé v písku jsou buggy Can Am X3 prostě nej. V červenci pionýrskou expedici Mongolsko - Bajkal, kromě střetu dvou zcela odlišných kultur, to byl nezapomenutelný zážitek. V září jsme se po 6 letech vrátili na Cape York v Austrálii a užili jsme si to.

Další informace najdete po kliknutí na níže uvedené tlačítko:

 

Offrouďácké info od Náči

(25.01.2018)

Ahoj Vám všem !
Aktuálně trávím téměř všechny víkendy na Transylvánia Winter tour, kde si užíváme sněžné skútry, momentálně je volno pro 4 osoby v termínu od 30.1. do 4.2. Kdo by měl zájem jet, volejte, stojí to za to.
Do konce ledna je možné objednat AUTOSTANY iKamper, to je rodinná ložnice na střeše vašeho vozu - tedy střešní stan pro 4 osoby za zaváděcí cenu 66.900,- Kč s DPH, k dispozici posledních pár kusů, tak pište.

Další informace najdete po kliknutí na níže uvedené tlačítko:

 

PF 2018

(30.12.2017)


PF 2018

Offrouďácké info od Náči

(14.12.2017)

Ahoj v tom předvánočním shonu Vám všem !
Posílám akce, na které se můžete těšit v příštím roce, ať máte o svátcích o čem přemýšlet :-) Jak mnozí z vás víte, narodila se nám holčička a protože je to moje první, tak si ji snažím užít a trošku jsem snížil počet výprav, o to více vybírám zajímavá místa...

Další informace najdete po kliknutí na níže uvedené tlačítko:

 

Offrouďácké info od Náči

(26.07.2017)

Ahoj všem,
tak věřím, že si užíváte zasloužené volno, možná i někde v terénu. My vyrážíme v sobotu s Touareg Clubem směr Černá Hora. Konce srpna připomínám víkendové setkání 25.-27.8. v CHLAPONICÍCH u Písku, u příležitosti 20 let mého průvodcování pod znakem Off Road Expeditions...

Další informace najdete po kliknutí na níže uvedené tlačítko:

 

Víkendové setkání Chlaponice u Písku - 25. - 27.8.2017

(26.07.2017)

Víkendové setkání 25. - 27.8.2017 v CHLAPONICÍCH u Písku
u příležitosti 20 let mého průvodcování
pod znakem Off Road Expeditions a 10 let Touareg ClubuRád vás zase uvidím a společně nejen provětráme tréňáky na bývalém tankodromu v Chlaponicích, ale hlavně zase posedíme u táboráku, bude a selátko :-)…
Pro členy Off Road Expeditions a Touareg Club + účastníky mých výprav účast zdarma, platí se pouze na místě poplatek 300,- Kč za vůz.
Hlavní program je v sobotu 26.8., ale přijet můžete už v pátek večer a odjezd v neděli dopoledne.
Vezměte si s sebou věci na táboření. Občerstvení - v sobotu v poledne klasické buřty, večer sele a pivní štěně :-).
 

 
 • KDY ?
  25.8. příjezd možný už v pátek večer
  26.8. sobota od 9.30 hod. cca do 16.00 hod.
  27.8. kdo bude chtít tábořit, odjezd v neděli dopoledne
   
 • KDE ?    Chlaponice nedaleko Písku, příjezd ze vsi Chlaponice směr Drhovle, místo setkání bývalé VVP Chlaponice na souřadnicích N49°19´44.0´´ E14°04´23.1´´

 • ZA KOLIK ?   Členové OFE a TC za vozidlo 300,- Kč, večerní program zdarma.
  Pro nečleny OFE a TC je poplatek 1.000,- Kč za vozidlo.
   
 • PROGRAM:  Společné setkání, ježdění v terénu v bývalém vojenském výcvikovém prostoru, členitý zajímavý terén.
  Večer posezení u táboráku s pivem a kroutit se bude i selátko, nebo selátka, podle toho kolik se vás přihlásí :-)

 

Offrouďácké info od Náči

(16.05.2017)

Ahoj všem,
prvně radostná zpráva, že se nám s Žížalkou narodila maličká Emi, tak už jsem potřetí táta :-)
Emi se s vámi uvidí poslední víkend v srpnu, 25. - 27.8. v CHLAPONICÍCH u Písku, kde se uskuteční víkendové setkání u příležitosti 20 let mého průvodcování pod znakem Off Road Expeditions...

Další informace najdete po kliknutí na níže uvedené tlačítko:

 

Víkendové setkání Chlaponice u Písku - 25. - 27.6.2016

(16.05.2017)

Ahoj všem,
připomínám, že se s vámi rád uvidím poslední víkend v srpnu,
tedy 25.-27.8. v CHLAPONICÍCH u Písku,
kde se uskuteční víkendové setkání u příležitosti 20 let mého průvodcování
pod znakem Off Road Expeditions.
  
Rád vás zase uvidím a společné nejen provětráme tréňáky, ale hlavně zase posedíme u táboráku, bude i hudba a vaří „Polňačka team Igor“ :)… pro členy Off Road Expeditions a Touareg Club
+ účastníky mých výprav účast zdarma

Přihlášky jsou na webu jsou jen pro to, abych věděl kolik vás přijede, prosím pošlete, jinak na vás nezbude guláš:


 

PF 2017

(21.12.2016)

PF 2017

Starší zprávy:

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005

2004 2003 2002 2001

 

© 2024 Off Road Guide s.r.o., Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů
Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru.