poznávací výpravy pro SUV 4x4 expedice pro offroad vozy poznávací výpravy se zapůjčenými vozy offroad průvodce
"Off Road Guide je Váš průvodce do míst, kam byste se sami nevydali, přestože toužíte taková místa poznat. Vy a parta lidí, kterou spojuje stejný zájem, tedy netradiční poznávání cizích zemí v terénním voze, pod vedením zkušeného průvodce, to je team, který zvládne všechny překážky!"

MOZAMBIK

Facebook

Expedice na míru Transylvánie Winter Tour Saudská Arábie - DAKAR Kanada - Revelstoke Winter Tour Kostarika Gruzie Panamericana Austrálie Namibie - Botswana Ostatní destinace

PŘIHLÁŠKA

KLUBOVÉ SLEVY

Půjčte si mě!

Mám zájem o pravidelné
zasílání aktualit e-mailem
Jméno a příjmení
E-mailová adresa
Telefon
Dotaz
Prosím opište kód
  
 
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
 
Vaše e-mailová adresa bude sloužit výhradně k zasílání výše uvedených zpráv. Pokud se budete chtít odhlásit z odběru zpráv, pošlete prázdný mail na adresu jirka.ch@offroadguide.eu a do předmětu napište "ODHLASENI".
 

Právě jsme spustili web www.namibia-experience.com v novém kabátě !!!! Stojí za to, kouknout se alespoň na fotogalerii...

Osobnosti na našich výpravách

Jimmy´s Food

 

Mozambik
EXPEDICE A VÝPRAVY z pevného kalendáře:

Mozambik - srpen/září
Poznávací expedice, letecky se zapůjčenými offroad vozy s českým průvodcem, který žil v Namibii

termíny:

 • termíny individuálně, na vyžádání / září (min. 15 dnů)

Další termíny individuálně, na vyžádání

MOZAMBIQUE ADVENTURE - wild life - poznávací expedice, letecky se zapůjčenými offroad vozy (15 dnů + 2 dny let)

Přiletíme do Jižní Afriky (SA), v Johanesburgu převezmeme vozy a přes Swaziland přejedeme do Mozambiku. Tady se vydáme nejprve po pobřeží až do města Vilankulos, kde bude čas na šnorchlování a poznávání mořského světa. To pravé dobrodružství začne, když se vydáme přes vnitrozemí západním směrem do NP Limpopo a po překročení řeky Limpopo, přejedeme hranice zpět do SA, kde projedeme celý NP Kruger od severu na jih. Končit budeme opět v Johanesburgu.

Cena - poplatek za průvodce s vlastním vozem je 24.900,- Kč na osobu při účasti min. 10 osob. Pří menším počtu účastníků se adekvátně zvyšuje poplatek za průvodce. Obecně platí, že poplatek za průvodce s vlastním, speciálně vybaveným vozem je za den 10.500,- Kč za skupinu a den + pronájem CB vysílaček do vašich vozů 1.500,- Kč za skupinu, tedy za CB vysílačku 300,- Kč za den a posádku.

Vaše další náklady na osobu zahrnují: letenky, vstupy do NP, ubytování - bungalov a camp side, nájem 4x4 auta dle vlastního výběru - cena zapůjčení auta na osobu při 2 osobách ve voze je 34.500,- Kč. Cenu celkových nákladů najde níže.
My vše zařídíme a přeúčtujeme Vám skutečné náklady.
Dále pohonné hmoty, stravování z vlastních zdrojů (cca 15.000,- Kč) zpravidla si každá posádka vaří (pronajatý vůz je v tomto směru plně vybaven) nebo v místních restauracích (pokud jsou k dispozici).

Mozambik - zajímavá, turisty zatím neobjevená země ležící na africkém kontinentu při jihovýchodním pobřeží. Mozambik je jedna z mála zemí, která není ve vnitrozemí dotčená turismem a obyvatelstvo, je zde zcela přirozené. Jsou zde nádherné opuštěné pláže, kde je spousta želv, delfínů příjemně teplá mořská voda Indického oceánu, která je jako stvořená ke šnorchlování-objevování mořského světa. Turisticky je využívané jen pobřeží, kde jsou rezorty. Ale jízda a táboření ve vnitrozemí, to je to pravé a nespoutané dobrodružství. Hojnost zvěře je hlavně při západní hranici, s Jihoafrickou Republikou, kde se nachází známý NP Kruger, který v rámci naší výpravy při návratu projedeme celý od severu, kam běžně turisté nejezdí, až k jihu.

Po Namibii jsme za 6 let zrealizovali expedice, kterých se zúčastnilo 107 osob. Výprava do Mozambiku bude naší první, tedy pionýrskou a o to zajímavější expedicí, samozřejmě s profesionálním průvodcem.

Mimo tento pevný kalendář, lze poptat expedici ve Vašem termínu do Vámi vybrané destinace.
 



 

Informace

Mozambik (15 dnů + 2 dny let)
Poznávací expedice, letecky se zapůjčenými offroad vozy s českým průvodce, který žil v Namibii

termíny:

 • termíny individuálně, na vyžádání / září (min. 15 dnů)

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 10 osob.

Celková cena na osobu od 88.000,- do 110.000,- Kč.

  PŘIHLÁŠKA  

Cena 24.900,- Kč za osobu zahrnuje

 • guide self drive - tedy českého průvodce žijícího v Namibii, který zároveň zajišťuje i zdravotní pomoc na úrovni záchranáře a domorodého průvodce z kmene Damara. Průvodce jede vlastním speciálně vybaveným vozem GPS, satelitní tel., radiostanice CB, GPS emergency, zdravotnická výbava

Cena nezahrnuje

 • leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků do 30 tis. Kč
 • pozemní aranžmá, které obsahuje: transfer klimatizovaným mikrobusem (v rámci letištní přepravy), 2x bungalov se snídaní, noclehy v kempu na území Mozambique (zpravidla u lodge/resortu - ubytovacího zařízení) nebo (jednoduchý kemp) jednoduše vybavený (pouze sprcha a WC) + noclehy bush kemp (táboření v divoké přírodě). Dále vstupy do NP na cestě ( 20-25.000,- Kč)
 • nájem 4x4 vozu Toyota LC cca 45.000,- Kč
 • pohonné hmoty cca 15.000,-Kč
 • stravování z vlastních zdrojů zpravidla si každá posádka vaří (pronajatý vůz je v tomto směru plně vybaven) nebo v místních restauracích (pokud jsou k dispozici) 10.000,- Kč
 • cestovní pojištění (pojištění léčebných výloh - doporučujeme sjednat) spropitné (místní personál, průvodce, drobné poplatky parkovné atd.)


Váš průvodce...

Pořadatel: Off Road Guide s.r.o.

Jirka Chramosil "Náčelník" - Off Road Guide je Váš průvodce do míst, kam by jste se sami nevydali, přestože toužíte taková místa poznat. Vy a parta lidí, kterou spojuje stejný zájem, tedy netradiční poznávání cizích zemí v terénním voze, pod vedením zkušeného průvodce, to je team, který zvládne všechny překážky, které Vás mohou překvapit! A víte proč? Protože Váš průvodce je připraven je řešit. Své zkušenosti nasbíral za 27 let, kdy vedl přes 200 offroadových expedic do všech možných koutů světa.
Zajišťuje zdravotní pomoc na úrovni záchranáře. Pod znakem Off Road Expeditions od roku 1997, kdy vedl první výpravy, zorganizoval a vedl desítky offroadových expedic do nejrůznějších zemí. Za 27 let to bylo 200 offroadových výprav (viz články OFF ROAD), kterých se zúčastnilo přes 2900 osob ve více jak 1600 teréňácích, ale i s ATV, SSV nebo na sněžných skútrech. Výpravy vedly do různých destinací - Transylvánie, Bosna, Montenegro, Srbsko, Sardinie a Korsika, do Alpské řeky Tagliamento, Ligurských Alp, Island, Norsko, Finsko, Maroko, Libye, Tunis, Mauretánie, Senegal, Guinea Bisau, Namibie, Botswana, Zimbabwe, Mosambik, Mongolsko, Kuba, Kostarika, Moab / UTAH, Aljaška a šestkrát napříč Austrálií.
Od roku 2013 žil na jihu Afriky v Namibii, kde organizoval především výpravy po jihu Afriky (Namibia, Botswana, Zimbabwe, Mozambik) a připravil expedice do Angoly. Po návratu z Afriky koncem roku 2014 se opět věnuje výpravám a expedicím s terénními vozy v Evropě a především v Africe, Austrálii a Severní a Jižní Americe.
Kontakt: jirka.ch@offroadguide.eu, tel.: +420 602 299 299

 

Ubytování

 • 2x (ubytování bungalov) Lodge - ubytování typu bungalov, restaurace, velmi dobré vybavení v SA (Jižní Afrika )
 • (kemp site v lodge) ve střešních safari stanech na kempovacích místech v lodge (dobře vybavené, možnost stravování)
 • (jednoduchý kemp) v safari stanech v jednoduše vybavených kempech (pouze sprcha a WC)
 • (Bush kemp - divoký tábor) v safari stanech ve volné přírodě

Doprava

Pronajatými 4x4 auty (Toyota) pro 2 - 4 osoby. Auta jsou vybavena kompletním vybavením pro pobyt v přírodě (lednice, grill, plynový vařič, nádobí, zásobník na vodu, atd.). Včetně safari stanů umístěných na střeše vozu, vybavených kompletní ložním prádlem (prostěradlo, polštář, spací pytel).

Spolupracujeme s CK Stella Travel Agency

Zde Vám na požádání zajistí:

 • letenky
 • vízum 1.600,- Kč, multiple 2.100,- Kč
 • cestovní pojištění
 • s předstihem pronájem vozů 4x4

Trasa

Johanesburg | Manzini | Maputo | Lagoa Quissico | Vilankulos | NP Gonarezhou | Limpopo River | NP Limpoo Pafuri | Kruger NP Nord - South | Johanesburg

Délka trasy 3500 až 4000 km

O destinaci

Mozambik - zajímavá, turisty zatím neobjevená země ležící na africkém kontinentu při jihovýchodním pobřeží. Mozambik je jedna z mála zemí, která není ve vnitrozemí dotčená turismem a obyvatelstvo, je zde zcela přirozené. Jsou zde nádherné opuštěné pláže, kde je spousta želv, delfínů příjemně teplá mořská voda Indického oceánu, která je jako stvořená ke šnorchlování-objevování mořského světa. Turisticky je využívané jen pobřeží, kde jsou rezorty. Ale jízda a táboření ve vnitrozemí, to je to pravé a nespoutané dobrodružství. Hojnost zvěře je hlavně při západní hranici, s Jihoafrickou Republikou, kde se nachází známý NP Kruger, který v rámci naší výpravy při návratu projedeme celý od severu, kam běžně turisté nejezdí, až k jihu.

© 2024 Off Road Guide s.r.o., Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů
Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru.