poznávací výpravy pro SUV 4x4 expedice pro offroad vozy poznávací výpravy se zapůjčenými vozy offroad průvodce
"Off Road Guide je Váš průvodce do míst, kam byste se sami nevydali, přestože toužíte taková místa poznat. Vy a parta lidí, kterou spojuje stejný zájem, tedy netradiční poznávání cizích zemí v terénním voze, pod vedením zkušeného průvodce, to je team, který zvládne všechny překážky!"

KANADA - REVELSTOKE WINTER TOUR

Facebook

Expedice na míru Transylvánie Winter Tour Saudská Arábie - DAKAR Kanada - Revelstoke Winter Tour Kostarika Gruzie Panamericana Austrálie Namibie - Botswana Ostatní destinace

PŘIHLÁŠKA

KLUBOVÉ SLEVY

Půjčte si mě!

Mám zájem o pravidelné
zasílání aktualit e-mailem
Jméno a příjmení
E-mailová adresa
Telefon
Dotaz
Prosím opište kód
  
 
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
 
Vaše e-mailová adresa bude sloužit výhradně k zasílání výše uvedených zpráv. Pokud se budete chtít odhlásit z odběru zpráv, pošlete prázdný mail na adresu jirka.ch@offroadguide.eu a do předmětu napište "ODHLASENI".
 

Právě jsme spustili web www.namibia-experience.com v novém kabátě !!!! Stojí za to, kouknout se alespoň na fotogalerii...

Osobnosti na našich výpravách

Jimmy´s Food

 

Kanada - Revelstoke
KANADA - Revelstoke Winter Tour
zimní akce se sněžnými skútry v ráji volného ježdění v horách Britské Columbie

termín:

 • 23.1. - 31.1.2024
 • dle dohody leden až únor, pro info volejte tel.: +420 602299299

Městečko Revelstoke a jeho okolí je ráj pro free ride ježdění na sněném skútru a to nejen proto, že je jedním z míst s nejvyšším počtem sněhových srážek, tato oblast se vyznačuje legendárním prašanem s ročním průměrem až 10,5m sněhu. Zde si jízdu v prašanu na vysoké sněhové peřině užijete do sytosti !!! Zapůjčení sportovních sněžných skútrů dle vlastního výběru na místě a to včetně posledních modelů značky Ski Doo nebo Polaris. Výbavu – oblečení, helmu atd. si můžete dovést, zapůjčit nebo zakoupit na místě ve výborně vybavených obchodech.

Naše loňská průzkumná mise potvrdila jedinečnost tohoto místa, které je bezesporu rájem pro jezdce na sněných skútrech. Na této akci zažijete, co se u nás ani jinde v Evropě nedá. Tedy jízdu na sněžném skútru po sněhem zavátých hřebenech hor, kde výška sněhu je standardně šest a více metrů perfektně navrstveného sněhu přikrytá vrstvou prašanu. Hřebeny jsou ve výškách od 1000 až 2000 m.n.v.. Tady nebudete dělat nic nelegálního, zaplatíte denní permit a můžete využít dle vlastního výběru trasy různé obtížnosti. Vyrazíte na hřebeny, kde se ocitnete v ráji jezdců na sněných skútrech, se kterými se budete potkávat na třpytící se sněhové peřině. Tato výprava je určena pro jezdce, kteří mají zkušenosti s jízdou na sportovních skútrech, jízda ve volném terénu na nekonečné bíle prachové peřině, to je zážitek, na který se nezapomíná !

Je to prostě ráj pro jezdce na sněžných skútrech https://www.youtube.com/watch?v=rcbFk8lq3cE&t=358s, stejně jako je Moab/Utah je rájem pro offroad ježdění s Jeepy po trasách ve skálách. Na obou místech jsou půjčovny, které vám rádi zapůjčí stroje ve 100% kondici max. rok staré, obchody s množstvím výbavy a bezpočet ubytování včetně restaurací, kde si dáte nejen výborný steak.

Účastnický poplatek za osobu, při min. účasti 6 osob je:

 • 19.900,- Kč (5 dnů ježdění)


 

Informace

KANADA - Revelstoke Winter Tour - zimní akce se sněžnými skútry v Britské Columbii

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 6 osob.

Celkové náklady na osobu cca 85.000,- až 95.000,- Kč + účast. poplatek.

  PŘIHLÁŠKA  

Cena 24.900,- Kč za osobu zahrnuje

 • doprovodný sněžný skútr - GPS, GPS emergency, zdravotnická výbava
 • českého průvodce po celou dobu akce
 • připravený itinerář celé cesty

Účastnický poplatek zahrnuje na místě služby průvodce/zdravotníka vybaveného potřebnou výbavou s vlastním nebo najatým vozem a to po celou dobu akce. Dále vám můžeme doporučit služby spolupracující agentury CK Stella Travel, která vám zajistí letenky, ubytování, pronájem vozů, atd. Do zajištění těchto služeb průvodce nevstupuje a nenese za ně odpovědnost.

Cena nezahrnuje vaše náklady na osobu

 • pronájem sněného skútru s pojištěním na 1 den / od 580,- CAD cca 16,90 Kč x 5 dnů (tj. cca 49.000,- Kč na osobu) na 5 dnů, denní permit na trasy 26,- CAD / 440,- Kč tedy cca 2.200,- Kč
 • letenku cca 15 - 25.000,- Kč podle zvolené letecké společnosti
 • ubytování v hotelu - bungalovu cca 15.000,- Kč
 • zapůjčení mini Vanu na cestu Vancouver nebo Calgary - Revelstoke v místě a zpět cca 2.500,- Kč
 • stravování z vlastních zdrojů nebo v místních restauracích cca 5.000,- Kč
 • PHM pro sněný skútr
 • spropitné (místní personál, drobné poplatky parkovné atd.)
 • cestovní pojištění

Váš průvodce...

Pořadatel: Off Road Guide s.r.o.

Jirka Chramosil "Náčelník" - Off Road Guide je Váš průvodce do míst, kam by jste se sami nevydali, přestože toužíte taková místa poznat. Vy a parta lidí, kterou spojuje stejný zájem, tedy netradiční poznávání cizích zemí v terénním voze, pod vedením zkušeného průvodce, to je team, který zvládne všechny překážky, které Vás mohou překvapit! A víte proč? Protože Váš průvodce je připraven je řešit. Své zkušenosti nasbíral za 27 let, kdy vedl přes 200 offroadových expedic do všech možných koutů světa.
Zajišťuje zdravotní pomoc na úrovni záchranáře. Pod znakem Off Road Expeditions od roku 1997, kdy vedl první výpravy, zorganizoval a vedl desítky offroadových expedic do nejrůznějších zemí. Za 27 let to bylo 200 offroadových výprav (viz články OFF ROAD), kterých se zúčastnilo přes 2900 osob ve více jak 1600 teréňácích, ale i s ATV, SSV nebo na sněžných skútrech. Výpravy vedly do různých destinací - Transylvánie, Bosna, Montenegro, Srbsko, Sardinie a Korsika, do Alpské řeky Tagliamento, Ligurských Alp, Island, Norsko, Finsko, Maroko, Libye, Tunis, Mauretánie, Senegal, Guinea Bisau, Namibie, Botswana, Zimbabwe, Mosambik, Mongolsko, Kuba, Kostarika, Moab / UTAH, Aljaška a šestkrát napříč Austrálií.
Od roku 2013 žil na jihu Afriky v Namibii, kde organizoval především výpravy po jihu Afriky (Namibia, Botswana, Zimbabwe, Mozambik) a připravil expedice do Angoly. Po návratu z Afriky koncem roku 2014 se opět věnuje výpravám a expedicím s terénními vozy v Evropě a především v Africe, Austrálii a Severní a Jižní Americe.
Kontakt: jirka.ch@offroadguide.eu, tel.: +420 602 299 299

 

Ubytování

 • V městečku Revelstoke bungalov nebo apartmán , velmi dobré vybavení. Snídaně, večeře z vlastních zásob zakoupených na místě nebo v místních velmi dobrých restauracích

 

Doprava

 • letecky Praha- Vancouver nebo Calgary a zpět
 • z letiště na místo a v místě zapůjčeným vozem MPV
 • na místě zapůjčený skútr dle vlastního výběru

 

Služby

 • zajistíme předem ubytování
 • zajistíme přepravu osob (letenky, pronájem vozu)
 • zajistíme na požádání cestovní pojištění
 • zajistíme Vám s předstihem pronájem sněžného skútru

 

Trasa

Letecky – Praha-Vancoucer nebo Calary
Z letiště cca 5-6 hodin zapůjčeným vozem MPV do Revelstoke.

 

O destinaci

Revelstoke, je jednou z oblastí s nejvyšším počtem sněhových srážek, tato oblast se vyznačuje legendárním prašanem s ročním průměrem až 10,5m sněhu. Zde si jízdu na sněžném skútru v prašanu na vysoké sněhové peřině užijete do sytosti !!!

Co uvidíte v Revelstoke

Panenskou přírodu Britské Columbie, v které si užijete jízdu ve volném terénu na nekonečné bíle prachové peřině, to je zážitek, na který se nezapomíná ! Městečko je přizpůsobeno zimním aktivitám, kde najdete výborně vybavené shopy, ubytování, wellness velmi dobré restaurace.

© 2024 Off Road Guide s.r.o., Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů
Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru.