poznávací výpravy pro SUV 4x4 expedice pro offroad vozy poznávací výpravy se zapůjčenými vozy offroad průvodce
"Off Road Guide je Váš průvodce do míst, kam byste se sami nevydali, přestože toužíte taková místa poznat. Vy a parta lidí, kterou spojuje stejný zájem, tedy netradiční poznávání cizích zemí v terénním voze, pod vedením zkušeného průvodce, to je team, který zvládne všechny překážky!"

MONGOLSKO

Facebook

Expedice na míru Transylvánie Winter Tour Saudská Arábie - DAKAR Kanada - Revelstoke Winter Tour Kostarika Gruzie Panamericana Austrálie Namibie - Botswana Ostatní destinace

PŘIHLÁŠKA

KLUBOVÉ SLEVY

Půjčte si mě!

Mám zájem o pravidelné
zasílání aktualit e-mailem
Jméno a příjmení
E-mailová adresa
Telefon
Dotaz
Prosím opište kód
  
 
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
 
Vaše e-mailová adresa bude sloužit výhradně k zasílání výše uvedených zpráv. Pokud se budete chtít odhlásit z odběru zpráv, pošlete prázdný mail na adresu jirka.ch@offroadguide.eu a do předmětu napište "ODHLASENI".
 

Právě jsme spustili web www.namibia-experience.com v novém kabátě !!!! Stojí za to, kouknout se alespoň na fotogalerii...

Osobnosti na našich výpravách

Jimmy´s Food

 

Mongolsko
EXPEDICE A VÝPRAVY:

Mongolsko - poznávací výprava s českým průvodcem, letecky se zapůjčenými vozy 4x4
(15 dnů + 2 dny let)

termíny:

 • červenec / srpen, pro info volejte tel.: +420 602299299

Mongolsko - tato země nabízí 100% bezpečnost, příroda Mongolska je velmi zajímavá a díky rozloze a malé hustotě obyvatel se ji naštěstí zatím nepodařilo zdevastovat. Rozmanité prostředí sahá od velehor na Altaji přes nekonečné stepy až po velmi drsné pouštní prostředí centrální Gobi.

Naše výprava nás do Mongolska zavedla poprvé v roce 2018 a dodnes na ni vzpomínáme, vedla napříč touto zemí nekonečných stepí, rozmanitých hor i drsné pouště Gobi až do Ruska na Bajkal. Kam se není aktuálně možné vydat a tak jsme ji adekvátně zkrátili a upravili. Výprava začne v Ulaanbaataru, kam přiletíme a kde převezmeme vozy 4x4. Nejprve vyrazíme okolo sochy bájného Tčingischána, které je největší sochou nejen v Asii na severovýchod do hor Khan Khenti, které vás překvapím modřínovými háji, údolí Barum Bajtlak -offroad. Naše cesta se pak začne ubírat na jihovýchod země Sainshand-Baganuur, cestou navštívíme různé buddhistické kláštery i přírodní zajímavosti a postupně se dostaneme až k poušti Gobi. Odtud na severozápad přes Karakorum bývalé hlavní město historické památky, Cecerleg , kde cestou navštívíme Buddhistický klášter ve 3.000 m.n.v. a přes pohoří Targavatai a zpět do Ulaanbaataru.


 

Informace

Mongolsko (15 dnů + 2 dny let)
Poznávací výprava, letecky se zapůjčenými vozy 4x4 nebo offroady, s českým průvodcem

termíny:

 • červenec / srpen, pro info volejte tel.: +420 602299299

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 10 osob.

Celková cena na osobu od 100.000,- do 110.000,- Kč + účastnický poplatek

  PŘIHLÁŠKA  

Cena 34.900,- Kč za osobu zahrnuje

 • guide self drive - českého průvodce, který již v Mongolsku provázel, zároveň zajišťuje i zdravotní pomoc na úrovni záchranáře a domorodého průvodce-tlumočníka. Průvodce jede zapůjčeným vozem vozem GPS, satelitní tel., radiostanice CB, GPS emergency, zdravotnická výbava

Cena nezahrnuje

 • leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků do 20 tis. Kč
 • nájem 4x4 auta dle vlastního výběru (hradí se zvlášť cca 10.000,- Kč/auto a den, tedy cca 150.000,- Kč na posádku, dle typu) půjčení auta 4x4 je zde velmi drahé :-(
 • pohonné hmoty cca 10.000,- Kč
 • ubytování - kempy, budov, jurty cca 3.000,- Kč
 • stravování z vlastních zdrojů zpravidla si každá posádka vaří nebo v místních restauracích (pokud jsou k dispozici) cca 4.000,-Kč
 • cestovní pojištění ( pojištění léčebných výloh - doporučujeme sjednat ) spropitné (místní personál, průvodce,drobné poplatky parkovné atd.)

Váš průvodce...

Pořadatel: Off Road Guide s.r.o.

Jirka Chramosil "Náčelník" - Off Road Guide je Váš průvodce do míst, kam by jste se sami nevydali, přestože toužíte taková místa poznat. Vy a parta lidí, kterou spojuje stejný zájem, tedy netradiční poznávání cizích zemí v terénním voze, pod vedením zkušeného průvodce, to je team, který zvládne všechny překážky, které Vás mohou překvapit! A víte proč? Protože Váš průvodce je připraven je řešit. Své zkušenosti nasbíral za 27 let, kdy vedl přes 200 offroadových expedic do všech možných koutů světa.
Zajišťuje zdravotní pomoc na úrovni záchranáře. Pod znakem Off Road Expeditions od roku 1997, kdy vedl první výpravy, zorganizoval a vedl desítky offroadových expedic do nejrůznějších zemí. Za 27 let to bylo 200 offroadových výprav (viz články OFF ROAD), kterých se zúčastnilo přes 2900 osob ve více jak 1600 teréňácích, ale i s ATV, SSV nebo na sněžných skútrech. Výpravy vedly do různých destinací - Transylvánie, Bosna, Montenegro, Srbsko, Sardinie a Korsika, do Alpské řeky Tagliamento, Ligurských Alp, Island, Norsko, Finsko, Maroko, Libye, Tunis, Mauretánie, Senegal, Guinea Bisau, Namibie, Botswana, Zimbabwe, Mosambik, Mongolsko, Kuba, Kostarika, Moab / UTAH, Aljaška a šestkrát napříč Austrálií.
Od roku 2013 žil na jihu Afriky v Namibii, kde organizoval především výpravy po jihu Afriky (Namibia, Botswana, Zimbabwe, Mozambik) a připravil expedice do Angoly. Po návratu z Afriky koncem roku 2014 se opět věnuje výpravám a expedicím s terénními vozy v Evropě a především v Africe, Austrálii a Severní a Jižní Americe.
Kontakt: jirka.ch@offroadguide.eu, tel.: +420 602 299 299

 

Ubytování

ubytování - kempy, budovy, jurty

Doprava

Pronajatými 4x4 auty (Nissan, Toyota) pro 2 - 4 osoby.

Spolupracujeme s CK Stella Travel Agency

Zde Vám na požádání zajistí:

 • letenky
 • vízum
 • cestovní pojištění
 • s předstihem pronájem vozů 4x4

Trasa

Ulaanbaatar, hor Khan Khenti, údolí Barum Bajtlak, Sainshand- Baganuur ,poušť Gobi, Karakorum, Cecerleg, Targavatai a zpět do Ulaanbaataru.

 

O destinaci

Výprava začne v Ulaanbaataru, kam přiletíme a kde převezmeme vozy 4x4. Nejprve vyrazíme okolo sochy bájného Tčingischána, které je největší sochou nejen v Asii na severovýchod do hor Khan Khenti, které vás překvapím modřínovými háji, údolí Barum Bajtlak -offroad. Naše cesta se pak začne ubírat na jihovýchod země Sainshand-Baganuur, cestou navštívíme různé buddhistické kláštery i přírodní zajímavosti a postupně se dostaneme až k poušti Gobi. Odtud na severozápad přes Karakorum bývalé hlavní město historické památky, Cecerleg, kde cestou navštívíme Buddhistický klášter ve 3.000 m.n.v. a přes pohoří Targavatai a zpět do Ulaanbaataru.

© 2024 Off Road Guide s.r.o., Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů
Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru.