EXPEDICE A VÝPRAVY z pevného kalendáře:

TRANSYLVÁNIE Winter Tour - zimní akce se sněžnými skútry

Nemáte moc času a přesto chcete zažít neopakovatelný zážitek na sněžného skútru? Pojeďte s námi na opuštěné hřebeny rumunských hor, kde nikomu nevadí, že si chcete jízdu po pláních prostě užít...l

Zapůjčení strojů Yamaha 700 na místě nebo můžete jet s vlastním strojem (přeprava stroje není v ceně).

termíny:

  • 2.1. - 6.1.2019   zrušeno
  • 9.1. - 13.1.2019   obsazeno
  • 16.1. - 20.1.2019   obsazeno
  • 30.1. - 3.2.2019   obsazeno
  • 13.2. - 17.2.2019   volno
  • termíny pro individuální akce leden až únor, dle dohody tel.: +420 602299299

Na této akci zažijete, co se u nás nedá. Tedy jízdu po sněhem zavátých, hřebenech hor ve výškách od 1000 až 2000 m.n.v. Tady se Vás nebudou pokoušet atakovat lyžaři na běžkách, ocitnete se sami na třpytící se sněhové peřině, k tomu nekonečné bílé pláně. To je zážitek na který se nezapomíná, nemluvě o samotné jízdě na sněžném skútru... Na přání možno zajistit čtyřkolku s pásy pro jízdu na sněhu.

Účastnický poplatek za osobu, při min. účasti 6 osob je:

  • 19.900,- Kč (2 dny ježdění, 2x ubytování)
  • 25.900,- Kč (3 dny ježdění, 3x ubytování)


 

Informace

TRANSYLVÁNIE Winter Tour - zimní akce se sněžnými skútry

Termíny:

  PŘIHLÁŠKA  

Cena poplatku zahrnuje

V případě, že jedete s vlastním stojem, není zahrnuta v ceně jeho přeprava, dále je nutné na místě uhradit Winter Vignette á 25 Eur na den za stroj.

Na přání je možné zajisti zapůjčení ATV S pásy, po předchozí dohodě.

Pobyt lze sjednat na dobu delší než 4 dny, cenu zašleme na požádání.

Cena nezahrnuje

(náklady na vše ostatní)

Váš průvodce...

Pořadatel: Off Road Guide s.r.o.

Jirka Chramosil "Náčelník" - Off Road Guide je Váš průvodce do míst, kam by jste se sami nevydali, přestože toužíte taková místa poznat. Vy a parta lidí, kterou spojuje stejný zájem, tedy netradiční poznávání cizích zemí v terénním voze, pod vedením zkušeného průvodce, to je team, který zvládne všechny překážky, které Vás mohou překvapit! A víte proč? Protože Váš průvodce je připraven je řešit. Své zkušenosti nasbíral za 21 let, kdy vedl přes 200 offroadových expedic do všech možných koutů světa.
Zajišťuje zdravotní pomoc na úrovni záchranáře. Pod znakem Off Road Expeditions od roku 1997, kdy vedl první výpravy, zorganizoval a vedl desítky offroadových expedic do nejrůznějších zemí. Za 21 let to bylo 200 offroadových výprav (viz články OFF ROAD), kterých se zúčastnilo přes 2500 osob ve více jak 1300 teréňácích, ale i s ATV, SSV nebo na sněžných skútrech. Výpravy vedly do různých destinací - Transylvánie, Sardinie a Korsika, do Alpské řeky Tagliamento, Ligurských Alp, Island, Norsko, Finsko, Maroko, Libye, Tunis, Mauretánie, Senegal, Guinea Bisau, Namibie, Botswana, Zimbabwe, Mosambik, Kuba , Moab / UTAH, Mongolsko a pětkrát napříč Austrálií.
Od roku 2013 žil na jihu Afriky v Namibii, kde organizoval především výpravy po jihu Afriky (Namibia, Botswana, Zimbabwe, Mozambik) a připravil expedice do Angoly. Po návratu z Afriky koncem roku 2014 se opět věnuje výpravám a expedicím s terénními vozy v Evropě a především v Africe, Austrálii a Severní a Jižní Americe.
Kontakt: jirka.ch@africa-experience.cz, tel.: +420 602 299 299

 

Ubytování

Co s sebou na nohy a ruce...

Boty

BOTY

Vybíráme:

Rukavice

RUKAVICE

Ostatní oblečení jako na snowboard, helmu a lyžařské brýle.

Doprava

Služby

Trasa

Praha | Bratislava | Budapest | Rumunsko

O destinaci

Na této akci zažijete, co se u nás nedá. Tedy jízdu po sněhem zavátých, hřebenech hor ve výškách od 1000 až 2000 m.n.v.. Tady se Vás nebudou pokoušet atakovat lyžaři a nejednou se ocitnete sami na třpytící se sněhové peřině, k tomu nekonečné bílé pláně. To je zážitek na který se nezapomíná, nemluvě o samotné jízdě s "pásovcem", tedy čtyřkolkou s pásu pro jízdu na sněhu.

Co uvidíte v Transylvánii

Panenskou přírodu Karpat z míst, kam se rozhodně bez ATV na pásech nebo sněžném skútru rozhodně nedostanete...