RALLY BUDAPEST - BAMAKO

KALENDÁŘ 2018
Leden Transylvánie Winter Tour
Únor Transylvánie Winter Tour
Březen
Duben
Květen Moab - USA
Transylvánie off road / SUV
Transylvánie víkend s SSV / ATV
Červen Transylvánie off road / SUV
Červenec
Srpen
Září Austrálie
Říjen Austrálie
Listopad
Prosinec

PŘIHLÁŠKA

Facebook

Půjčte si mě!

  Mám zájem o více informací
Jméno a příjmení
E-mailová adresa
Telefon
Dotaz
Prosím opiště kód
  

Právě jsme spustili web www.namibia-experience.com v novém kabátě !!!! Stojí za to, kouknout se alespoň na fotogalerii...

Osobnosti na našich výpravách

Jimmy´s Food

 

Průvodce

Jirka Chramosil "Náčelník" - Off Road Guide je Váš průvodce do míst, kam by jste se sami nevydali, přestože toužíte taková místa poznat. Vy a parta lidí, kterou spojuje stejný zájem, tedy netradiční poznávání cizích zemí v terénním voze, pod vedením zkušeného průvodce, to je team, který zvládne všechny překážky, které Vás mohou překvapit ! A víte proč? Protože Váš průvodce je připraven je řešit. Své zkušenosti nasbíral za 20 let, kdy vedl 200 offroadových expedic do všech možných koutů světa.
Zajišťuje zdravotní pomoc na úrovni záchranáře. Pod znakem Off Road Expeditions od roku 1997, kdy vedl první výpravy, zorganizoval a vedl desítky offroadových expedic do nejrůznějších zemí. Za 20 let to bylo 200 offroadových výprav (viz web viz články OFF ROAD), kterých se zúčastnilo 2434 osob v 1254 teréňácích, ale i s ATV, SSV nebo na sněžných skútrech. Výpravy vedly do různých destinací - Transylvánie, Sardinie a Korsika, do Alpské řeky Tagliamento, Ligurských Alp, Island, Norsko, Finsko, Maroko, Libye, Tunis, Mauretánie, Senegal, Guinea Bisau, Namibie, Botswana, Zimbabwe, Mosambik, Kuba a čtyřikrát napříč Austrálií. Od roku 2013 žil na jihu Afriky v Namibii, kde organizoval především výpravy po jihu Afriky (Namibia, Botswana, Zimbabwe) a připravil expedice do Angoly, Mosambiku.
Po návratu z Afriky konce roku 2014 se opět věnuje výpravám a expedicím s terénními vozy v Evropě a především v Africe, Austrálii a Severní a Jižní Americe.
Kontakt: jirka.ch@africa-experience.cz, tel.: +420 602 299 299

Jirka Chramosil

Jirka Chramosil přezdívaný "Náčelník", 48 let

Když jsem před 21 lety začínal, říkal jsem si, že až "odjedu" 100 offroadových expedic, tak skončím, aby se z mého koníčku nestala jen nudná rutina. Teď vidím, že to jen tak jednoduše nejde skončit. Jsem jedním z těch šťastlivců, jehož hobby je jeho povoláním a stále mě to baví. Proto jsem se rozhodl vytvořit tento nový web (dříve www.expedice4x4.cz), na kterém se právě nacházíte a podstatně změnit způsob realizace expedic, už nebude jen pevný kalendář, ale každý si bude moc vybrat jak svůj termín a destinaci nebo si dokonce poptat realizaci expedice v destinaci zcela nové. A to pod vedení Jirky Chramosila, který se nyní opět věnuje výpravám a expedicím s terénními vozy v Evropě, Africe, Austrálii a Severní a Jižní Americe.

Kontakt: jirka.ch@africa-experience.cz, tel.: +420 602 299 299

Vy jste teď tady a můžete vybírat!

Historie našich expedic a výprav od roku 1997

My v tisku


Off Road 12/2009

Off Road 12/2001

© 2016 Off Road Guide s.r.o. a Africa experience s.r.o., Všechna práva vyhrazena.
Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru.