Nový Zéland
EXPEDICE A VÝPRAVY:

Nový Zéland - severní a jižní ostrov
Poznávací expedice, letecky se zapůjčenými vozy typu campervan, s českým průvodcem

termíny: individuálně, na vyžádání

Jestliže není stanovený pevný termín, lze poptat tuto výpravu v termínu, který si sami navrhnete a to individuálně nebo pro skupinu osob. Volejte +420 602 299 299 nebo pište na jirka.ch@offroadguide.eu.

Nový Zéland - je trošku jako Island tajuplný ostrov, tady najdete neprostupné pralesy jak z třetihor, asi i proto se zde točil kultovní film Pán Prstenů. Je to země plná horských jezer se zasněženými štíty hor, vodopády, aktivní sopečnou činnosti a geotermální činností. Naproti tomu zelenými fjordy na pobřeží. Žijí zde tučňáci, lachtani, delfíni. Na ostrovech potkáme vačice, kiwi a spoustu papoušků. Obestřená tajemnem je pro nás Evropany i kultura Maurů, tedy původních obyvatel. Adrenalinovými zážitky jsou tryskové čluny, bungee jumping atd. Cesta k protinožcům prostě stojí za to !!!!

Mimo tento pevný kalendář, lze poptat expedici ve Vašem termínu do Vámi vybrané destinace.

Austrálie

S námi můžete navštívit u protinožců i Austrálii...


 

Informace

Nový Zéland - severní a jižní ostrov
Poznávací výprava, letecky se zapůjčenými vozy
termíny: individuálně, na vyžádání

Jestliže není stanovený pevný termín, lze poptat tuto výpravu v termínu, který si sami navrhnete a to individuálně nebo pro skupinu osob. Volejte +420 602 299 299 nebo pište na jirka.ch@offroadguide.eu.

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 10 osob.

  PŘIHLÁŠKA  

Cena 17.900,- Kč za osobu zahrnuje

Cena nezahrnuje

Celkové náklady na osobu včetně účast. poplatku cca 115.000,- Kč

Váš průvodce...

Pořadatel: Africa Experience s.r.o.

Jirka Chramosil "Náčelník" - Off Road Guide je Váš průvodce do míst, kam by jste se sami nevydali, přestože toužíte taková místa poznat. Vy a parta lidí, kterou spojuje stejný zájem, tedy netradiční poznávání cizích zemí v terénním voze, pod vedením zkušeného průvodce, to je team, který zvládne všechny překážky, které Vás mohou překvapit ! A víte proč? Protože Váš průvodce je připraven je řešit. Své zkušenosti nasbíral za 20 let, kdy vedl 200 offroadových expedic do všech možných koutů světa.
Zajišťuje zdravotní pomoc na úrovni záchranáře. Pod znakem Off Road Expeditions od roku 1997, kdy vedl první výpravy, zorganizoval a vedl desítky offroadových expedic do nejrůznějších zemí. Za 20 let to bylo 200 offroadových výprav (viz web viz články OFF ROAD), kterých se zúčastnilo 2434 osob v 1254 teréňácích, ale i s ATV, SSV nebo na sněžných skútrech. Výpravy vedly do různých destinací - Transylvánie, Sardinie a Korsika, do Alpské řeky Tagliamento, Ligurských Alp, Island, Norsko, Finsko, Maroko, Libye, Tunis, Mauretánie, Senegal, Guinea Bisau, Namibie, Botswana, Zimbabwe, Mosambik, Kuba a čtyřikrát napříč Austrálií. Od roku 2013 žil na jihu Afriky v Namibii, kde organizoval především výpravy po jihu Afriky (Namibia, Botswana, Zimbabwe) a připravil expedice do Angoly, Mosambiku.
Po návratu z Afriky konce roku 2014 se opět věnuje výpravám a expedicím s terénními vozy v Evropě a především v Africe, Austrálii a Severní a Jižní Americe.
Kontakt: jirka.ch@africa-experience.cz, tel.: +420 602 299 299

 

Ubytování

Doprava

Pronajatými HiTop Campervan (Toyota nobo Nissan) pro 2 osoby. Auta jsou vybavena kompletním vybavením pro pobyt v přírodě (lednice, grill, plynový vařič, nádobí, zásobník na vodu, atd.). včetně postelí vybavených kompletní ložním prádlem (prostěradlo, polštář, spací pytel).

Spolupracujeme s CK Stella Travel Agency

Zde Vám na požádání zajistí:

Trasa

Odlet Praha - let s přestupem Soul nebo Dubai, druhý den přílet severní ostrov Auckland (AKL), AKL - Coromanel, noc Coromandel, Coromandel - Rotorua, noc Rotorua, Rotorua - Taupo - NP Tongariro, noc NP Tong., Tongariro , noc NP Tong., NP Tongariro - Wellington, noc Wellington, Welington - Picton, trajekt na jižní ostrov, noc Kaikoura, Kaikoura - Arthurs pass, noc Greymounth, Punakaiky, Hokitika - ledovce - noc Fox Glacier, Fox Glacier - Wanaka, noc Wanaka, Wanaka - Queenstown, noc Queestown, Queenstown - Te Auau, noc Te Anau, Te Anau - Milford Sound - Queenstown, noc Queenstown, Queenstown - Mt. Cook, noc Mt. Cook, Mt. Cook - Lake Tekapo, lososi farma, noc Lake Tekapo, Lake Tekapo - Christchurch, noc Christchurch (CCH), CCH prohlídka města a návrat aut, odlet CCH do Soulu nebo Dubaie - přestup, přílet Praha.

Poplatky

Účastnický poplatek 17.900,- Kč na osobu, za českého průvodce s doprovodným vozem.

Účastnický poplatek za průvodce s doprovodným vozem je 17.900,- Kč na osobu při účasti min. 10 osob. Pří menším počtu účastníků se adekvátně zvyšuje poplatek za průvodce. Obecně platí, že poplatek za průvodce s doprovodným vozem je za den 8.500,- Kč.

Vaše náklady na cestu za osobu jsou 115.000,- Kč, tj. 4.600,- Eur (účast.poplatek,půjčení vozu, letenky, PHM, pobyt).

O destinaci

Nový Zéland - není typickou expedicí, které pořádáme v terénních vozech, neboť všechny cesty jsou zpevněné alespoň štěrkem, zvolili jsme malé campervany, a pojali tuto výpravu jako poznávací, s občasnými krátkými treky.

Co uvidíte na Novém Zélandu

Nový Zéland je trošku jako Island tajuplný ostrov, tady najdete neprostupné pralesy jak z třetihor, asi i proto se zde točil kultovní film Pán Prstenů. Je to země plná horských jezer se zasněženými štíty hor, vodopády, aktivní sopečnou činnosti a geotermální činností. Naproti tomu zelenými fjordy na pobřeží. Žijí zde tučňáci, lachtani, delfíni. Na ostrovech potkáme vačice, kiwi a spoustu papoušků. Obestřená tajemnem je pro nás Evropany i kultura Maurů, tedy původních obyvatel. Adrenalinovými zážitky jsou tryskové čluny, bungee jumping atd. Cesta k protinožcům prostě stojí za to !!!!