ARGENTINA - CHILE

Facebook

KALENDÁŘ 2019
Leden Transylvánie Winter Tour - sněžné skútry, moto KTM s pásy
Únor Transylvánie Winter Tour - sněžné skútry, moto KTM s pásy
Březen
Duben Maroko off road / SUV
Květen Moab - USA skalní off road
Transylvánie off road / SUV
Červen Transylvánie off road / SUV
Transylvánie víkend s SSV / ATV
Červenec Island - uzavřená skupina
Srpen Alpy - západní
Transylvánie - SSV buggy
Září Transylvánie - SSV buggy
Říjen Namibie - Botswana off road safari
Listopad
Prosinec

PŘIHLÁŠKA

KLUBOVÉ SLEVY

Půjčte si mě!

  Mám zájem o více informací
Jméno a příjmení
E-mailová adresa
Telefon
Dotaz
Prosím opište kód
  
 
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
 

Právě jsme spustili web www.namibia-experience.com v novém kabátě !!!! Stojí za to, kouknout se alespoň na fotogalerii...

Osobnosti na našich výpravách

Jimmy´s Food

 

Argentina - Chile EXPEDICE A VÝPRAVY:

Argentina - Chile
Poznávací offroad expedice letecky se zapůjčenými vozy
termíny: individuálně, na vyžádání

Jestliže není stanovený pevný termín, lze poptat tuto výpravu v termínu, který si sami navrhnete a to individuálně nebo pro skupinu osob. Volejte +420 602 299 299 nebo pište na jirka.ch@offroadguide.eu.

Argentina - Chile - není běžnou expedici, jestliže chcete poznat rozmanitosti této krajiny, musíte překonat tisíce kilometrů. Čeká nás určitě velká porce zážitků, kterou však vyváží notná dávka nepohodlí. Cesty budou děravé, krajina mnohde pustá a pobyt v nadmořských výškách 2500 - 5000 m.n.m. také nebude žádná sranda, ale jak se dočtete níže v itineráři, který Vám na požádání zašleme, čeká nás návštěva spousty zajímavých míst i bezpočet zážitků, na které se nezapomíná a jak říkal Don Francisco Lhota, "KDO CHCE NĚCO VIDĚT, MUSÍ NĚCO ZKUSIT". Pojedem přes Antiplano až na Atacamu, přes náhorní plošiny i kolem moře, prostě na všechna zajímavá místa, cca 5.000 km.

Mimo tento pevný kalendář, lze poptat expedici ve Vašem termínu do Vámi vybrané destinace.

 

Váš průvodce...

Pořadatel: Africa Experience s.r.o.

Jirka Chramosil "Náčelník" - Off Road Guide je Váš průvodce do míst, kam by jste se sami nevydali, přestože toužíte taková místa poznat. Vy a parta lidí, kterou spojuje stejný zájem, tedy netradiční poznávání cizích zemí v terénním voze, pod vedením zkušeného průvodce, to je team, který zvládne všechny překážky, které Vás mohou překvapit! A víte proč? Protože Váš průvodce je připraven je řešit. Své zkušenosti nasbíral za 21 let, kdy vedl přes 200 offroadových expedic do všech možných koutů světa.
Zajišťuje zdravotní pomoc na úrovni záchranáře. Pod znakem Off Road Expeditions od roku 1997, kdy vedl první výpravy, zorganizoval a vedl desítky offroadových expedic do nejrůznějších zemí. Za 21 let to bylo 200 offroadových výprav (viz články OFF ROAD), kterých se zúčastnilo přes 2500 osob ve více jak 1300 teréňácích, ale i s ATV, SSV nebo na sněžných skútrech. Výpravy vedly do různých destinací - Transylvánie, Sardinie a Korsika, do Alpské řeky Tagliamento, Ligurských Alp, Island, Norsko, Finsko, Maroko, Libye, Tunis, Mauretánie, Senegal, Guinea Bisau, Namibie, Botswana, Zimbabwe, Mosambik, Kuba , Moab / UTAH, Mongolsko a pětkrát napříč Austrálií.
Od roku 2013 žil na jihu Afriky v Namibii, kde organizoval především výpravy po jihu Afriky (Namibia, Botswana, Zimbabwe, Mozambik) a připravil expedice do Angoly. Po návratu z Afriky koncem roku 2014 se opět věnuje výpravám a expedicím s terénními vozy v Evropě a především v Africe, Austrálii a Severní a Jižní Americe.
Kontakt: jirka.ch@africa-experience.cz, tel.: +420 602 299 299

 

Spolupracujeme s CK Stella Travel Agency

Zde Vám na požádání zajistí:

  • letenky
  • vízum 1.600,- Kč, multiple 2.100,- Kč
  • cestovní pojištění
  • s předstihem pronájem vozů 4x4

O destinaci

Cena poplatku za průvodce s vozem při počtu 6 posádek / 12 osob stanovena na 26.600,- Kč za osobu. Každá další posádka snižuje cenu, neboť poplatek se rozpočítává mezi účastníky rovným dílem. Zkuste oslovit své známé a kamarády. Čím více posádek, tím je to pro účastníky levnější.
S přihláškou nemá smysl čekat, i když se přihlásíte první, každá přihláška nad pevný počet šesti posádek snižuje cenu všem i Vám, příslušná část poplatku Vám bude vrácena při uzávěrce přihlášek.

Vaše náklady na cestu za osobu jsou 4.000,- Eur (půjčení vozu, letenky, PHM, pobyt).

  • Nejvhodnější termín: v rozmezí od ledna do konce března, délka výpravy minimálně 23 dnů (letecky se zapůjčený vozem)
  • Typ výpravy: offroadová poznávací výprava (cca 4000 km mimo zpevněné cesty)
  • Délka trasy: 5500 km
  • Určeno: pro terénní vozy

Argentina - Chile - není běžnou expedici, jestliže chcete poznat rozmanitosti této krajiny, musíte překonat tisíce kilometrů napříč obrovskou zemí jako je Argentina. My jsme vybrali pouze severozápad a naším hlavním cíle bude poznání Chile, která má daleko rozmanitější přírodní scenérie, které se Vám navždy uloží do paměti, narozdíl od rozlehlé Argentinské pampy. Uvidíte krajinu s přírodními útvary, které Vás zcela uchvátí, náhorní planiny, vrcholky sopek pokryté sněhem, v NP hluboké kaňony a skalní útvary, těch nejzvláštnějších tvarů. Poušť Acatama, kde se trápí i závodní teamy při rally Dakar. Celá krajina je protkaná desítkami nezpevněných cest, to je ráj pro objevitele v terénních vozech. Tady poznáte, to, co je osamělému turistovi odepřeno, s partou lidí nadšených pro netradiční poznávání cizích zemí, projedete Chile od severu na jih.

Co uvidíte v Argentině - Chile

Najdete v itineráři, který Vám rádi zašleme.

© 2019 Off Road Guide s.r.o. a Africa experience s.r.o., Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů
Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru.